21727.
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
Tompa Mihály: Virágregék. Bp., 1894, Franklin, 1 (díszcímlap, színes kromolitográfia) t.+ 198 p.+ 7 (színes kromolitográfiák) t. Nyolcadik kiadás. Kiadói dekoratív, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, foltos borítóval.