Uhren Zahl der Lose: 86
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3474522
13724
515
100000
Watches
Keretóra. Negyedütős ingajáratos szerkezettel, réz számlappal, réz dombor díszítésekkel. Francia, XIX .sz. közepe. Működik, univerzális órás kulccsal. szép állapotban 36x43 cm
3429011
13725
515
Watches
MOM sakkóra, jó állapotban, 10x24 cm
3429012
13726
515
3400
Watches
Weimar Quartz asztali óra, m: 13 cm
3455574
13727
515
48000
Watches
Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Elem nélkül 3464788
13728
515
2500
Watches
Junghans kandallóóra. Kis sérüléssel, kulccsal, működik, számlapüveg tartója laza, 50x22 cm
3464787
13729
515
Watches
Schwarcz Testvérek kandallóóra, kulccsal, kis kopással, 45x23 cm 3429002
13731
515
Watches
Jerger sakkóra, jó állapotban, dobozában 11x19 cm
3464945
13732
515
Watches
Régi német kandallóóra, jelzett szerkezettel, számlapvédő üveg hiányzik, 59x21 cm
3464943
13733
515
Watches
Kienzle kandallóóra, kulccsal, ingával, jelzett, működik, 44x20 cm
3464233
13734
515
80000
Watches
Citizen Eco drive karóra. Napelemes, működik, eredeti fém szíjjal, eredeti dobozában, leírással, blokkal d: 42 mm
3458524
13735
515
Watches
Romanson titán bevonatos férfi kvarc óra. Eredeti dobozában, bőr szíjjal. d: 34 mm
3443244
13738
515
60000
Watches
XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül vitrin részben virágcsendélet hattyúval kézimunka. Kulcs nélkül, hiánnyal, sérüléssel, m: 50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF