Uhren

Zahl der Lose: 86

Keretóra. Negyedütős ingajáratos szerkezettel, réz számlappal, réz dombor díszítésekkel. Francia, XIX .sz. közepe. Működik, univerzális órás kulccsal. szép állapotban 36x43 cm
13724.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

MOM sakkóra, jó állapotban, 10x24 cm
13725.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Weimar Quartz asztali óra, m: 13 cm
13726.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Longines La Grande Classique (L4.637.2) kvarc karóra, bőr szíjjal, d: 30 mm. Dobozban. Elem nélkül
13727.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Junghans kandallóóra. Kis sérüléssel, kulccsal, működik, számlapüveg tartója laza, 50x22 cm
13728.

Rufpreis:
2 500 HUF
6,78
7,81

Schwarcz Testvérek kandallóóra, kulccsal, kis kopással, 45x23 cm
13729.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Jerger sakkóra, jó állapotban, dobozában 11x19 cm
13731.

Rufpreis:
12 000 HUF

Régi német kandallóóra, jelzett szerkezettel, számlapvédő üveg hiányzik, 59x21 cm
13732.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kienzle kandallóóra, kulccsal, ingával, jelzett, működik, 44x20 cm
13733.

Rufpreis:
6 000 HUF

Citizen Eco drive karóra. Napelemes, működik, eredeti fém szíjjal, eredeti dobozában, leírással, blokkal d: 42 mm
13734.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Romanson titán bevonatos férfi kvarc óra. Eredeti dobozában, bőr szíjjal. d: 34 mm
13735.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

XIX. sz. Biedermeier asztali óra, negyedütős, ingás szerkezettel, alabástrom oszlopokkal, felül vitrin részben virágcsendélet hattyúval kézimunka. Kulcs nélkül, hiánnyal, sérüléssel, m: 50 cm
13738.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF