Musik, Noten, Instrumenten Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3461347
18113
515
Music, Musical notes, Instruments
Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos zeneművek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
3458371
18114
515
4600
Kurt Cobain: Naplók. 2004, Tericum. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban. 3441806
18115
515
Kodály Zoltán: A magyar népzene. Bp., 1943, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 75+(1) p.+ XII t. Második kiadás. Kiadói papírkötés, Kis sérüléssel 3441800
18116
515
1941 Magyar Zenei Szemle I. évfolyam 1. szám + 6 szórványszám + A Zene c. folyóirat 1943, XXV. évf. 4. szám
3374707
18117
515
Balázs Győző miskolci zenetanár és költő dedikált kottája
3436221
18118
515
Kubinyi Tamás: Bartók. Nagy-Szent-Miklós kincse II. 2011, Agora. Nyomtatott dedikációval. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. 3437276
18119
515
Grant, Adrian: Michael Jackson. A leghitelesebb életrajz képekben 1958-2009. Napról napra. Bp., 2009, Cartaphilus. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
3370824
18120
515
ca 1930-1960 15 db kotta füzet Kodály, Bartók, stb
3371007
18121
515
4400
Neueste Violin Schule Wien, 1849. Diabelli. 39p. Rézmetszetű kotta, korabeli kötésben, foltos lapokkal
3408614
18122
515
Hohner Melody szoprán furulya, leírással, tisztítóval, h: 33 cm
3408621
18123
515
Lark szájharmonika, dobozában.
3406035
18124
515
M. Hohner szájharmonika, dobozában, h: 10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF