Vitéz csataji Csatay Lajos (született Tuczentaller) (1886-1944. október 16.) honvédelmi miniszter fiatalkori egyenruhás fotója . 6x9 cm Csatay többször is le akart mondani, de Horthynak mindig sikerült rábírnia a maradásra. Tisztségében egészen 1944. október 16-áig, Horthy kiugrási kísérletéig megmaradt, ekkor azonban a Gestapo letartóztatta. 1944. október 16-án Csatay a feleségével együtt öngyilkosságot követett el.
cca 1930 Uniformen. Der Alten Armee. München, én., Waldorf-Astoria Zigarettenfabrik G. M. B. H., 24 sztl. lev. Német nyelvű cigaretta gyűjtőkép album rajta német uniformisokkal. Nem teljes: 312 cigaretta gyűjtői kép helyett csak 110 képpel. Kiadói papírkötés, a gerincen kis sérüléssel, kopott borítóval, de alapvetően jó állapotban.
1915-1918 Michailovits György huszár főhadnagy, a cs. és kir. 10. huszárezred tagja részére kiállított szabadságigazolvány és menetlevél, bélyegzésekkel, foltos, sérült állapotban