https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Drucksachen Zahl der Lose: 355
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3480408
18478
515
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Szabad királyi Trencsén városában megválasztott tisztviselők névsora 3483035
18479
515
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Zombor város választmányi tagjainak névsora, hirdetmény, hajtott 3480405
18480
515
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Besztercebánya szabad királyi és bányaváros megválasztott tisztviselők névsora 3480393
18481
515
0
4000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1867 Késmárk szabad királyi városának 1867-ik évben megválasztott alkotmányos tisztviselőinek névsora 3374321
18482
515
0
2200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1872 Ministerialtidende for kongeriget Danmark for Aaret 1872. Afdeling B. [A Dán Királyság Miniszteri Közlönye az 1872. évre. B. szakasz.] Kjobenhavn,(1873.), J. H. Schultz, 2+IX+2+864+46 p. Korabeli félbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
3476197
18483
515
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
ca 1870 Litho áttört üdvözlőkártya 10x6,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3422527
18484
515
0
2800
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1879 Panorama bei der Fahr auf dem St. Wolfgang od. Aber-See. Salzburg, Heinrich Dieter 160x16 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3481345
18485
515
0
2000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1880 A Magyar Lexikon illusztrációi (budapesti épületek, uralkodói koronák, pecsétek, pénzek, címerek, stb.), 20 db tábla (részben színes), Bp., Rautmann Frigyes, változó állapotban, 20x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3474333
18486
515
0
3000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1889 A Miskoczi polgári dalos egylet alapszabályai. 16p. 3476184
18487
515
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
ca 1890-1920 4 db csipke szentkép kettőn kisebb sérüléssel
Das Lot is nicht erreichbar
3476172
18488
515
0
6000
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
ca 1890-1920 3 db csipke litho szentkép 3315654
18489
515
0
3200
Printed Materials
Kunstobjekte & Papier
1
1892-1911 Religio. Kath. egyházi s irodalmi folyóirat. 1892 . félév, 1-50. sz. Szerk.: Dudek János + 1911 1-2 félév. Összesen 3 kötetben. Aranyozott félvászon kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse