Dokument

Zahl der Lose: 182

1888 Kapronca (Koprivnica, Horvátország), 2 db keresztlevél Hoffmann János plébános aláírásával, 50kr okmánybélyeggel, kissé foltos, sérült, az egyik javított
16036.

Rufpreis:
1 200 HUF

1890 Mihályi, nyugta és nyugtatvány
16037.

Rufpreis:
1 000 HUF

1893 Zalaegerszeg, Tényő községből származó személy hivatalos levele a sokoróaljai járás főszolgabírájának, 2x25kr okmánybélyeggel + 1894-1895 Téth (Tét), Győrvármegye sokoróaljai járásának főszolgabírája által kiállított 2 db hivatalos irat, sérülésekkel
16038.

Rufpreis:
1 600 HUF

1895 Miskolc, adásvételi szerződés, két beírt oldal, 50kr okmánybélyeggel, "Miskolcz város árvaszéke" bélyegzővel
16039.

Rufpreis:
2 000 HUF

1898 Bp., Ludwig Bernauer Fabrik flüssiger und consistenter Schmieröle (Bernauer Lajos Repceolajgyár) német nyelvű üzleti levél, a gyár képével ellátott fejléces levélpapíron
16040.

Rufpreis:
4 000 HUF

1899 A Magyar Mérnök- és Építész-Egylet tagfelvételi oklevele Réthy Mór (1870-ig Rothbaum) (1846-1925) matematikus, fizikus, az MTA tagja részére, dekoratív grafikával, rajta Hieronymi Károly (1836-1911) politikus, korábbi belügyminiszter, elnök, ill. Fittler Kamill (1853-1910) építészmérnök, titkár aláírásával. Feltekerve, lapszéli sérülésekkel, 53x74 cm
16041.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

1899 Zurány, ( Zurndorf, Burgenland, A) adásvételi szerződés házra, 1K illetékbélyeggel Tustitcs Pár javára / Contract for house
16042.

Rufpreis:
3 000 HUF

ca 1900 800 könyvcímet tartalmazó leltárlista magyar vegyes tárgyú könyvekről, félbőr füzetben
16043.

Rufpreis:
4 000 HUF

ca 1900-1940 Vegyes nyomtatvány és okmány tétel, fedeztetési jegy, esperesi jelentés, számlák, stb
16044.

Rufpreis:
3 000 HUF

ca 1900-1940 Óriási váltó tétel: több száz darab, sokféle kiadás, sok bélyeggel, látványos színes lerovásokkal
16045.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

cca 1900-1940 vegyes okmány tétel, össz. 20 db, vegyes állapotban
16046.

Rufpreis:
2 000 HUF

ca 1900-1960 Kb 50 darabos vegyes igazolvány tétel, sokféle
16047.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF