Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3436784
24087
515
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 51 cm, nettó: 14 g 3440223
24088
515
26000
Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g
3424425
24089
515
32000
Ezüst (0.800 Ag) cigarettatárca, jelzett, gravírozott "KJ" monogrammal, 75x105mm, bruttó 108,21g 3404281
24090
515
19000
Ezüst (Ag) 6 db egyforma fazonú, de 3×2 db német címeres kávéskanál, jelzett, h: 10,1 cm, bruttó: 52,6 g
3369987
24091
515
3 darab ezüst (Ag) címeres-zománcos díszkanál, jelzett, bruttó 23g
3404308
24093
515
Ezüst (Ag) 4 db "Exeter" angol kávéskanál, jelzett, h: 9,6 cm, bruttó: 32,4 g
3481886
24094
515
Ezüst(Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 20,6 g 3459665
24095
515
13000
Vegyes ezüst (Ag) tétel, zömmel sérültek, bruttó53,4g 3456664
24096
515
3 darab ezüst (Ag) ékszer, jelzett, kővel, bruttó 6g 3457208
24097
515
Ezüst (Ag) nyaklánc Swarovski kristály medállal 3,5 cm
3457652
24098
515
Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzés nélkül, akasztója sérült, bruttó 20,5g
3437188
24099
515
Ezüst (Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, m: 56, nettó 6,9g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF