Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 107

Ezüst (Ag) mintás lapos kígyó karkötő, jelzett, h: 51 cm, nettó: 14 g
24087.

Rufpreis:
8 000 HUF

Palládium lapka két darab (Pd) jelzettek, össz 1,55 g
24088.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Ezüst (0.800 Ag) cigarettatárca, jelzett, gravírozott "KJ" monogrammal, 75x105mm, bruttó 108,21g
24089.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

Ezüst (Ag) 6 db egyforma fazonú, de 3×2 db német címeres kávéskanál, jelzett, h: 10,1 cm, bruttó: 52,6 g
24090.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

3 darab ezüst (Ag) címeres-zománcos díszkanál, jelzett, bruttó 23g
24091.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) 4 db "Exeter" angol kávéskanál, jelzett, h: 9,6 cm, bruttó: 32,4 g
24093.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ezüst(Ag) masszív walles nyaklánc, jelzett, h: 45 cm, nettó: 20,6 g
24094.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vegyes ezüst (Ag) tétel, zömmel sérültek, bruttó53,4g
24095.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

3 darab ezüst (Ag) ékszer, jelzett, kővel, bruttó 6g
24096.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ezüst (Ag) nyaklánc Swarovski kristály medállal 3,5 cm
24097.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Ezüst (Ag) töltőceruza, jelzés nélkül, akasztója sérült, bruttó 20,5g
24098.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Ezüst (Ag) gyűrű filigrán díszítéssel, jelzés nélkül, m: 56, nettó 6,9g
24099.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF