Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 107
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3456230
24050
515
36000
Jewellery and precious metal items
12 darabos, hat személyes ezüst nyelű villa és kés készlet, nagy méret 22-27 cm, Nagyon szép egészbőr borítású díszdobozban 37x29 cm 3265311
24051
515
30000
Ezüst (Ag) tükör és ruhakefe, jelzett. 26 cm, Almásy családi monogrammal br 444 g 3409949
24052
515
260000
14 K fehérarany gyűrű brillekkel és zafírral. Zafír 1,97ct fazettált ovális csiszolással brillek 0,07ct. brilliáns csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 2,5 g. m: 50
3409934
24053
515
200000
14 K arany nyaklánc malachittal, jelzett, tanúsítvánnyal br 4,9 g. nettó 4,5 g
3100884
24054
515
200000
3409941
24055
515
160000
14 K arany nyaklánc medállal ausztrál opál 1ct és gyémánt 0,015 (cabochon, hollandi rózsa csiszolás), jelzett, tanúsítvánnyal br 3,03 g. nettó 4,5 g
3444966
24056
515
400000
Arany (Au) bross, 14k, benne 0,01ct; 0,02ct; 0,05ct méretű gyémántokból összesen cca 0,9-1ct gyémánt ékítés, jelzett, 42x29mm, bruttó 13,7g
3208872
24057
515
3460902
24058
515
36000
Ezüst (Ag) nyelű süteményes villa készlet. 12 darabos, díszdobozban, jelzett, 16 cm
3476517
24059
515
380000
Fülbevaló pár, 18k arany (Au) , gyöngyökkel ékítve, Jelzett, magyar fémjellel. 11,66 g d: 24 mm
3476524
24060
515
380000
Nubia 14k arany (Au) karóra, arany szíjjal, Jelzett, új állapotban. br 30,6 g 24x22 mm díszdobozban. 3481172
24061
515
22000
Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet, 12 darab, jelzett, h: 15-17 cm, díszdobozban, Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF