Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 107

12 darabos, hat személyes ezüst nyelű villa és kés készlet, nagy méret 22-27 cm, Nagyon szép egészbőr borítású díszdobozban 37x29 cm
24050.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Ezüst (Ag) tükör és ruhakefe, jelzett. 26 cm, Almásy családi monogrammal br 444 g
24051.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

24052.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

24053.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

24054.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

24055.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Arany (Au) bross, 14k, benne 0,01ct; 0,02ct; 0,05ct méretű gyémántokból összesen cca 0,9-1ct gyémánt ékítés, jelzett, 42x29mm, bruttó 13,7g
24056.

Rufpreis:
400 000 HUF
1 084,01
1 250,00

24057.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) nyelű süteményes villa készlet. 12 darabos, díszdobozban, jelzett, 16 cm
24058.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Fülbevaló pár, 18k arany (Au) , gyöngyökkel ékítve, Jelzett, magyar fémjellel. 11,66 g d: 24 mm
24059.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Nubia 14k arany (Au) karóra, arany szíjjal, Jelzett, új állapotban. br 30,6 g 24x22 mm díszdobozban.
24060.

Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
1 187,50

Ezüst (Ag) nyelű süteményes készlet, 12 darab, jelzett, h: 15-17 cm, díszdobozban,
24061.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF