Bücher: Technik

Zahl der Lose: 87

Sevin Henrik: Faekétől a Hofherr-gépig. A Hofherr-Schrantz-Clayton-Shuttleworth Magyar Gépgyári Művek Részvénytársaság története. 1842 -1869 -1944. Bp., 1944, Szerzői, (Révai-ny.), 1 t.+ 272 p. Egyetlen kiadás. Számos fekete-fehér illusztrációval. Átkötött egészvászon-kötés, "Steyr-Austro-Daimler-Puch Művek Rt. Munkás Könyvtára" bélyegzéssel.
21135.

Rufpreis:
2 800 HUF

21137.

Rufpreis:
2 400 HUF

Blázy János: Autóvezetők, motorosok kézikönyve. Összeáll.: - - . Bp., 1940, Viktória Autószakiskola, 428 p.+ 2 t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, kopott, foltos borítóval, helyenként foltos lapokkal, régi intézményi bélyegzővel.
21138.

Rufpreis:
2 400 HUF

21139.

Rufpreis:
2 400 HUF

21140.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Neményi Pál: Vasbetonszerkezetek 337 ábrával. Bp.,é.n., Athenaeum, 312 p.+10 t. (kihajtható) Félvászon kötésben
21141.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vécsey Aurél 2 műve: Nagy-Magyarország. A revizionizmus és irredentizmus története.; Betyárok könyve. Betyárvilág Magyarországon. Bp.,2014, Vagabund. Kiadói papírkötés.
21142.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hatvani László: Az írógép. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1984, Műszaki. Számos fekete-fehér ábrával illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
21143.

Rufpreis:
1 800 HUF

21144.

Rufpreis:
2 000 HUF

21145.

Rufpreis:
2 000 HUF

21146.

Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóban.

Rufpreis:
2 000 HUF

A miskolci Nehézipari Műszaki Egyetem 2 db tankönyve: Bálint Lajos: Megmunkálási pontosság. (Tűrések, illesztések.) + Terplén Zénó: Gépelemek III. rész. Bp., 1962, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, a borítókon és az egyik címlapon sarokhiánnyal. Megjelentek 335, illetve 375 példányban.
21147.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF