Bücher: Jagd

Zahl der Lose: 26

Szalay István: Magasles a Kékes alatt. Bp., 1979., Mezőgazdasági, 125 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Szász Imre: Halakról és vadakról. Bp., 1980., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
20705.

Rufpreis:
1 600 HUF

Kínai-magyar irodalmi gyűjtemény. Eredeti szövegek magyar műfordításokkal. Szerk. Tőkei Ferenc. Kiadói vászon tokban, jó állapotban.
20706.

Rufpreis:
2 000 HUF

Csathó Kálmán: Tavasztól tavaszig. Egy író vadászemlékei. Bp., 1964, Szépirodalmi. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
20707.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tolnai Kálmán: Vadhúsok készítése - vadászok szakácskönyve 3. köt. Bp., 1986., Nyomdaipari Grafikai Vállalat,(Ságvári-ny.) Minikönyv. Kiadói műbőr-kötés, kopott.
20708.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hőnich Miklós - Sugár László - Kemenes Ferenc: A vadon élő állatok betegségei. Bp., 1978., Mezőgazdasági, 223 p. Kiadói papírkötés, foltos hátsó borítóval.
20709.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vegyes könyvtétel, 3 db:  Molnár Gábor: Pálmakunyhó az őserdőben. Világjárók 33. Bp., 1966, Gondolat. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.;  Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1973, Móra. 4. kiadás. Kiadói papírkötés.;  Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1976, Móra. 5. kiadás. Kiadói papírkötés.;
20710.

Vegyes könyvtétel, 3 db:
Molnár Gábor: Pálmakunyhó az őserdőben. Világjárók 33. Bp., 1966, Gondolat. 1. kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadt, kopott papír védőborítóban.;
Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Csergezán Pál rajzaival. Bp., 1973, Móra. 4. kiadás. Kiadói papírkötés.;
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Pfannl Egon rajzaival. Bp., 1976, Móra. 5. kiadás. Kiadói papírkötés.;

Rufpreis:
2 000 HUF

Bakóczi Antal: Vadászszenvedély, vadászati fegyelem. Csergezán Pál illusztrációival. Bp., 1971, Táncsics. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Gyimesi György: A Meru lankáin. Vadászélmények. Pozsony,1975,Madách. Kiadói egészvászon-kötés.
20711.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kovács György - Heltay István: A mezei nyúl. Ökológia, gazdálkodás, vadászat. Bp., 1985., Mezőgazdasági, 176+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20712.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bodrogi Gyula: A vadász néha főz is. Vadászkalandok és vadreceptek. Bp.,1993, Welcome, 206 p. Fekete-fehér fotókkal, és illusztrációkkal. Kiadói papírkötés.
20713.

Rufpreis:
2 000 HUF

Izsák József - Keserű Béla: Légpisztolyok és légpuskák. Az egyik szerző, Izsák József által dedikált példány. (,,Sikeres vadászvizsgát kívánok [...] Izsák József".) Bp., 1989, szerzői kiadás, 30+(2) p. Első kiadás. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval.
20714.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hedges, Mitchell: Kämpfe mit Riesenfischen. Berlin, August Scherl. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
20715.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Tóth Sándor: A hírnév kötelez. Vadászat és vadgazdálkodás Magyarországon 1945-1990. 1998, Nimród Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20716.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF