Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 411

19871.

Rufpreis:
1 200 HUF

II. Rákóczy Ferencz és korának története a legjobb kutfők nyomán. Szerk.: Gróf Kreith Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 1 (címkép) t. + 56 p.+ 28 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés,sérült, hiányos gerinccel, lapok jó állapotban
19872.

Rufpreis:
1 200 HUF

I. P. Magidovics: A földrajzi felfedezések története. Ford.: Dabis Attila. A stílusszerkesztő, Kopácsy Margit (1915-1997) író, műfordító, szerkesztő által DEDIKÁL példány. Bp.,1961, Gondolat, 876+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt, foltos kiadói papír védőborítóban, a lapok sarkain kis foltokkal.
19873.

Rufpreis:
1 200 HUF

August Winning: Der Deutsche Ritterorden und seine Burgen. Die Blauen Bücher. Königstein im Taunus,1961,Karl Robert Langewiesche. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19874.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19875.

Rufpreis:
1 200 HUF

David Boyle: Der Zweite Weltkrieg. Eine Chronik in Bildern. Köln, én., Naumann & Göbel. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval.
19876.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

19877.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szele Bálint: Jean Monnet, Európa atyja. Debrecen, 2005, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés.
19878.

Rufpreis:
1 000 HUF

L. Juhász Ilona: Neveitek e márványlapon... A háború jelei. Jelek a térben 3. 2010, Fórum Kisebbségkutató Intézet. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
19879.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gartz, Jochen: Vom griechischen Feuer zum Dynamit. Eine Kulturgeschichte der Explosivstoffe. Hamburg - Berlin - Bonn,2007,E. S. Mitler & Sohn. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19880.

Rufpreis:
800 HUF

Kultura és Tudomány sorozat 2 kötete: A római kultura legjelentősebb vonásai. + A görög szellem Európa kultúrájában. Összeál.: Geréb József. Bp., 1917-1921, Franklin-Társulat, 169+(3) p.; 223+(1) p. Kiadói félvászon-kötés / egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval, sérült/hiányzó elülső szennylappal, intézményi bélyegzőkkel.
19881.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Horányi Ildikó: A látszatos halál (A magyarországi tetszhalál-fóbia története)   Semmelweis Orvostud. Múzeum, 2003. 159p. Kiadói papírkötésben
19882.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF