Ungarn

Zahl der Lose: 642

1912 Újszász, Gróf Dessewffy kastély. Szilágyi Arthur műintézetéből (EK)
41033.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

Vác, Dunaparti sétány, Váci Járási Főszolgabíróság hivatala (szecessziós stílusú épület). Ergesper és Völcz kiadása (felületi sérülés / surface damage)
41034.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

1901 Vác, Fő tér, templom, Tragor Ignác és Fia üzlete. A képeslap címzettje dr. Semadam Sándor ügyvéd (1864-1946), később Simonyi-Semadam Sándor, Magyarország miniszterelnöke 1920. március 15. és július 19. között, az ő kormánya kényszerült a súlyos következményekkel járó trianoni békeszerződés aláírására. A feladó egy ügyfele. Divald Károly 164. sz. (Budapest) / main square, church, shops. The postcard was addressed to Sándor Semadam, Prime Minister of Hungary in 1920 (apró szakadás / tiny tear)
41035.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1902 Vajszló (Baranya), utcakép. Kiadja Véber Anna (EB)
41036.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 000 HUF

1942 Vál (Fejér), Római katolikus templom és belseje. Méry Imre kiadása (EK)
41037.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 800 HUF

Vecsés, Községháza. Minár Gyula kiadása (Rb)
41038.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

1928 Vecsés, telepi templom. Keresztény B. és Frussa E. felvétele (fl)
41039.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

1923 Velence, Velencei-tó, strand. Tóth József fényképész (Kápolnásnyék) photo (vágott / cut)
41040.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75
18

Veszprém, Vár (tűnyomok)
41041.
Materialzeichen T3

Veszprém, Vár (tűnyomok)

Rufpreis:
800 HUF

1918 Vinár (Veszprém), táj részlet, vízimalom. photo (fl)
41042.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1908 Visegrád (EB)
41043.
Materialzeichen T3

1908 Visegrád (EB)

Rufpreis:
8 000 HUF

Visegrád, Fellegvár hajdan (EK)
41044.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF