Themen

Zahl der Lose: 778

Wiener Typen - Burgmusik / Bécsi típusok / Types from Vienna. Austrian art postcard. B.K.W.I. 917-10.
43496.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Seit' an Seite, ich und du! / Lady art postcard, romantic couple. B.K.W.I. 489-3. (kopott sarkak / worn corners)
43497.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Glückliches Neujahr / New Year greeting art postcard with girl and letter. B.K.W.I. 3004-2. s: K. Feiertag + "K. k. schw. Feld-Art.-Regiment Nr. 21. Batterie 4" (lyuk / hole)
43498.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 600 HUF

Tyrolean folklore art postcard, hiking. B.K.W.I. 775-2. s: K. Feiertag (EK)
43499.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Wiener Typen - Eine vom Stand / Bécsi típusok / Types from Vienna. Austrian art postcard. B.K.W.I. 917-17.
43500.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Wiener Typen - Pülcher / Bécsi típusok / Types from Vienna. Austrian art postcard. B.K.W.I. 917-3. s: J. L.
43501.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Wiener Typen - Dienstmann / Bécsi típusok / Types from Vienna. Austrian art postcard. B.K.W.I. 917-5. s: J. L. (fl)
43502.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Austrian art postcard, automobile. B.K.W.I. 2038-5. s: Carl Josef (fl)
43503.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Austrian art postcard. B.K.W.I. 388-3. s: Carl Josef (EK)
43504.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Mikulás. Bélyegekből kivágott és összeragasztott képeslap. Budai nyomda / Saint Nicholas. Made out of stamps
43505.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

Werkelmann. B. K. W. I. 953-6. / man playing barrel organ s: Schönpflug (fl)
43506.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

1914 K.L.O.Sz. (Katolikus Leányok Országos Szövetsége?) művészlap, lovag zászlóval. Löbl Mór kiadása / Catholic art postcard, knight with flag s: Szilágyi M. (EB)
43507.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF