10319.
Beendet 513 Gemalde, Plakat, ex libris Auktion
Gemälde und Grafiken
50 000 HUF
135,50 EUR, 156,25 USD
Frederick Omoyama Odorige (1967-), nigériai festő: Tatafo (zenélő sámán). Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Kiállítva: Egyéni kiállítás. Magyarországi Szociáldemokrata Párt, Dohány u., Bp., 1998. Reprodukálva a kiállítás prospektusában. Fakeretben. 86x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!