Porzellan Zahl der Lose: 494
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3335767
12296
513
Herendi zöld Apponyi mintás kínáló tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 14x19 cm 3443701
12297
513
Hollóházi Manufaktúra, Boglar Hungary: Dísztál. Kísérleti darab. Jelzett, minimális kopással, d: 20,5 cm
3443703
12298
513
Hollóházi kínálótál. Kísérleti darab! Jelzett, hibátlan, d: 26 cm
3335765
12299
513
Herendi zöld Apponyi mintás kagylós tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14 cm 3454455
12300
513
Herendi őzgida, jelzett, hibátlan, h: 9 cm 3438627
12301
513
6500
Japán Arita Imari porcelán tál. XIX sz. Kézzel festett, jelzett, kis lepattanással d: 31 cm
3444590
12302
513
Herendi Eton mintás tejkiöntő. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 12 cm 3288979
12303
513
Herendi Apponyi zöld mintás fedeles leveses csésze rózsa fogóval, alátéttel. Jelzett, fogón kis sérüléssel, d: 16 cm, m: 10 cm 3425890
12304
513
95000
Zsolnay pillangó mintás 12 személyes kávés készlet, jelzett, teljes, hibátlan.
3426609
12305
513
22000
Herendi Apponyi rose mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan m: 20 cm
3425895
12306
513
Zsolnay pillangó mintás szendvicses készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, tálcán egy lepattanással, egy tányér hiánnyal.
3434564
12307
513
17000
Herendi Viktória mintás süteményes kínálótál. Jelzett, kopással, d: 29,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF