Ungarische Münzen und Münzen mit ungarischem Münzzeichen Zahl der Lose: 416
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3472133
30998
513
Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numismatik
1886KB 1kr Cu "Középcímer" T:XF patina Adamo M4.1
3466774
30999
513
Numismatik
1892KB 10f Ni T:F Adamo K3
3466674
31000
513
Numismatik
1892KB 1K Ag "Ferenc József " T:F Adamo K5 3467480
31001
513
Numismatik
1893KB 1K Ag "Ferenc József " + 1895KB 1K Ag "Ferenc József " + 1896KB 1K Ag "Ferenc József " + 1912KB 1K Ag "Ferenc József " T:XF,VF patina Adamo K5, K5.1 3465606
31002
513
Numismatik
1893KB 1K Ag "Ferenc József " T:F patina Adamo K5 3432465
31003
513
Numismatik
1893KB 1K Ag "Ferenc József" T:XF, patina Adamo K5
3432485
31004
513
Numismatik
1895KB 1K Ag "Ferenc József" T:XF,VF, patina Adamo K5
3416182
31005
513
80000
Numismatik
1896KB 1K Ag "Millennium " eredeti, dombornyomott, barna színű "Millenniumi Koronaérem - 1896 " díszdobozban T:VF kopott doboz / Hungary 1896KB 1 Korona Ag "Millennium " in original, embossed, brown case C:VF worn case Adamo K5.2
2898719
31006
513
Numismatik
1896KB 1K Ag "Millennium" T:VF karc, foglalatnyom Adamo K5.2
3413294
31007
513
Numismatik
1896KB 2f Bronz T:VF Adamo K2
3444444
31008
513
Numismatik
1898KB 1f bronz "Magyar Királyi Váltópénz ", "Én a te talizmánod vagyok - mert szerencsét hozok / Gaedicke A szerencsegyűjtödés - Budapest " feliratú Al keretben T:XF,VF patina Adamo K1 3468049
31009
513
13000
Numismatik
1900KB 5K Ag "Ferenc József " T:VF patina Adamo K7 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF