Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 350

Fülöp Zoltán (1951-) 1978. "Budapest 1978. I. 6. (A Szent Korona hazatérése alkalmából a Parlament és a királyi ereklyék ábrázolásával)" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (27g/0.925/42,5mm) eredeti tokban, tanúsítvánnyal T:PP
31555.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:UNC (eredetileg PP)
31556.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1981. "Bartók Béla 1881-1945 / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag emlékérem sérült piros műbőr tokban, német és angol nyelvű tanúsítvánnyal (20g/0.925/37mm) T:AU (eredetileg PP)
31557.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "JOANNES PAULUS pp. II. / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas, hátoldalon alul jelzett Ag emlékérem tokban (15,98g/0.999/42,5mm) T:AU patina, karc
31558.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1991. "JOANNES PAULUS pp. II. / Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére 1991" kétoldalas, jelzett Ag emlékérem tokban (15,65g/0.999/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31559.

Rufpreis:
5 000 HUF

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - ,,Az ember tragédiája'' színpadi bemutatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo ST2
31560.

Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - ,,Az ember tragédiája'' színpadi bemutatásának 100. évfordulója" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
Adamo ST2

Rufpreis:
1 400 HUF

Garamkeszi János (1936-2014) DN "Ybl Miklós Építőipari Műszaki Főiskola" egyoldalas bronz emlékérem dísztokban (59mm) T:UNC
31561.

Rufpreis:
4 000 HUF

Gerl Károly (1857-1907) 1990. "Magyar Numizmatikai Társulat tagsági érem - Szent László" névre szóló Ag emlékérem (31,32g/0.925/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) patina Adamo MNT1
31562.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Horváth Sándor (1956-) 2008. "Giacomo Puccini 1858-1924 - születése 150. évfordulójára" kétoldalas, öntött bronz emlékplakett (98mm) T:AU
31563.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ifj. Szlávics László (1959- ) 1991. "II. János Pál / A pápa magyarországi látogatása emlékére" bronz emlékérem (51mm) T:UNC
31564.

Rufpreis:
2 000 HUF

Ispánki József (1906-1992) 1938. "Hazatért felvidéki testvéreit magyar szeretettel köszönti Budapest székesfőváros közönsége / Az ezeréves Magyarország első királya Szent István évében 1038-1938" kétoldalas öntött bronz emlékérem (83mm) T:AU,XF kis patina
31565.

Rufpreis:
12 000 HUF

Iván István (1905-1968) 1971. "Az Állami Déryné Színház 20. évfordulójára" kétoldalas, bronz, vert emlékérem (50mm) + Bogár Lívia (1957-) 1984. "1869 - Soproni Városszépítő Egyesület" bronz, vert, kétoldalas emlékérem (50mm) T:AU patina
31566.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF