Signatur

Zahl der Lose: 84

Mike Oldfield (1953-) Grammy-díjas angol zeneszerző, zenész ("Moonlight Shadow") autográf sorai és aláírása, felette egy Mike Oldfieldet ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 34x27 cm /  Autograph signature of Mike Oldfield (1953-) an English musician, songwriter and producer, in glassed frame, 34x27 cm.
16353.

Mike Oldfield (1953-) Grammy-díjas angol zeneszerző, zenész ("Moonlight Shadow") autográf sorai és aláírása, felette egy Mike Oldfieldet ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 34x27 cm /

Autograph signature of Mike Oldfield (1953-) an English musician, songwriter and producer, in glassed frame, 34x27 cm.

Rufpreis:
8 000 HUF
19

1994 Mika Häkkinen (1968-) finn autóversenyző, kétszeres Formula-1-es világbajnok (1998,1999) és J. J. Lehto (1966-) finn autóversenyző, a Le Mans-i 24 órás verseny kétszeres (1995, 2005) győztesének aláírásai és autográf sorai, felette egy Mika Häkkinent ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x28 cm /  Autograph signature of Mika Häkkinen (1968-) and J. J. Lehto (1966-) Finnish car racing driver, in glassed frame, 40x23 cm
16354.

1994 Mika Häkkinen (1968-) finn autóversenyző, kétszeres Formula-1-es világbajnok (1998,1999) és J. J. Lehto (1966-) finn autóversenyző, a Le Mans-i 24 órás verseny kétszeres (1995, 2005) győztesének aláírásai és autográf sorai, felette egy Mika Häkkinent ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x28 cm /

Autograph signature of Mika Häkkinen (1968-) and J. J. Lehto (1966-) Finnish car racing driver, in glassed frame, 40x23 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

Dr. Alban (1957-) nigériai születésű svéd énekes, producer aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 40x23 cm /  Autograph signature of Dr. Alban (1957-), the Nigerian-Swedish musician and producer, in glassed frame, 40x23 cm
16355.

Dr. Alban (1957-) nigériai születésű svéd énekes, producer aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 40x23 cm /

Autograph signature of Dr. Alban (1957-), the Nigerian-Swedish musician and producer, in glassed frame, 40x23 cm

Rufpreis:
5 000 HUF

Linford Christie (1960-) jamaikai születésű brit olimpiai bajnok rövidtávfutó (1992 Barcelona 100m) és edző sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x24 cm /   Autograph signature of Linford Christie (1960-) the Jamaican-born British olympic champion and athletics coach, in glassed frame, 38x24 cm
16356.

Linford Christie (1960-) jamaikai születésű brit olimpiai bajnok rövidtávfutó (1992 Barcelona 100m) és edző sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x24 cm /

Autograph signature of Linford Christie (1960-) the Jamaican-born British olympic champion and athletics coach, in glassed frame, 38x24 cm

Rufpreis:
8 000 HUF

"Eddie" Jordan (1948-2025) ír autóversenyző, a Forma-1-es Jordan Grand Prix alapítója, és csapatvezetőjének autográf sorai és aláírása a 'Király Étterem' fejléces papírján (1014, Bp., Táncsics Mihály u. 24.), mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 31x37 cm /  Autograph signature of Eddie Jordan (1948-2025), in glassed frame, 31x37 cm
16357.

"Eddie" Jordan (1948-2025) ír autóversenyző, a Forma-1-es Jordan Grand Prix alapítója, és csapatvezetőjének autográf sorai és aláírása a 'Király Étterem' fejléces papírján (1014, Bp., Táncsics Mihály u. 24.), mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 31x37 cm /

Autograph signature of Eddie Jordan (1948-2025), in glassed frame, 31x37 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

'Richie' Sambora (1959-) Grammy-díjas zenész, a Bon Jovi együttes gitárosa, és dalszerzőjének autográf sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 37x37 cm /  Autograph signature of ?Richie? Sambora (1959-), the guitarist and songwriter of Bon Jovi, in glassed frame, 37x37 cm
16358.

'Richie' Sambora (1959-) Grammy-díjas zenész, a Bon Jovi együttes gitárosa, és dalszerzőjének autográf sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 37x37 cm /

Autograph signature of ?Richie? Sambora (1959-), the guitarist and songwriter of Bon Jovi, in glassed frame, 37x37 cm

Rufpreis:
10 000 HUF

14 db író, színész, énekes aláírás kivágásokon: Koós Hutás Gergely, Kelly Anna, Buzássy Judit, Perneky, Básti Lajos, Gross Arnold, Raksányi Gellért, Szabó Ottó,
16359.

Rufpreis:
10 000 HUF

cca 1943-1953 A Képes Sport és a Béke, Szabadság 9 db száma sok sporttal kapcsolatos témával
16360.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Vegyes sportoló aláírások egy lapon: Emil Zatopek, Papp László, Jelena Dawydowa, Tassilo Thierbach, Sabine Baesz, stb.
16361.

Rufpreis:
5 000 HUF

1884-1889 Egyetemi leckekönyv 8 lapja ismert emberek aláírásával, közte Láng Lajos miniszter, Ballagi Aladár MTA-tag, Kerkapoly Károly pénzügyminiszter, Szilágyi Dezső igazságügy-miniszter és mások aláírásával
16362.

Rufpreis:
3 000 HUF

Pécsi Ildikó: Mitől nem fogytam le... DEDIKÁLT! Bp., 1993, Tellér. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16363.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bergendy István aláírása a Bergendyt ábrázoló lapon + plakát, hajtott, 38×28 cm
16364.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF