Mike Oldfield (1953-) Grammy-díjas angol zeneszerző, zenész ("Moonlight Shadow") autográf sorai és aláírása, felette egy Mike Oldfieldet ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 34x27 cm /
Autograph signature of Mike Oldfield (1953-) an English musician, songwriter and producer, in glassed frame, 34x27 cm.
1994 Mika Häkkinen (1968-) finn autóversenyző, kétszeres Formula-1-es világbajnok (1998,1999) és J. J. Lehto (1966-) finn autóversenyző, a Le Mans-i 24 órás verseny kétszeres (1995, 2005) győztesének aláírásai és autográf sorai, felette egy Mika Häkkinent ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x28 cm /
Autograph signature of Mika Häkkinen (1968-) and J. J. Lehto (1966-) Finnish car racing driver, in glassed frame, 40x23 cm
Linford Christie (1960-) jamaikai születésű brit olimpiai bajnok rövidtávfutó (1992 Barcelona 100m) és edző sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 38x24 cm /
Autograph signature of Linford Christie (1960-) the Jamaican-born British olympic champion and athletics coach, in glassed frame, 38x24 cm
"Eddie" Jordan (1948-2025) ír autóversenyző, a Forma-1-es Jordan Grand Prix alapítója, és csapatvezetőjének autográf sorai és aláírása a 'Király Étterem' fejléces papírján (1014, Bp., Táncsics Mihály u. 24.), mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 31x37 cm /
Autograph signature of Eddie Jordan (1948-2025), in glassed frame, 31x37 cm
'Richie' Sambora (1959-) Grammy-díjas zenész, a Bon Jovi együttes gitárosa, és dalszerzőjének autográf sorai és aláírása, mellette egy őt ábrázoló nyomattal, paszpartuban, üvegezett keretben, 37x37 cm /
Autograph signature of ?Richie? Sambora (1959-), the guitarist and songwriter of Bon Jovi, in glassed frame, 37x37 cm
14 db író, színész, énekes aláírás kivágásokon: Koós Hutás Gergely, Kelly Anna, Buzássy Judit, Perneky, Básti Lajos, Gross Arnold, Raksányi Gellért, Szabó Ottó,
1884-1889 Egyetemi leckekönyv 8 lapja ismert emberek aláírásával, közte Láng Lajos miniszter, Ballagi Aladár MTA-tag, Kerkapoly Károly pénzügyminiszter, Szilágyi Dezső igazságügy-miniszter és mások aláírásával