17985.
Drucksachen
400 HUF
1,08 EUR, 1,25 USD
1934 A Magyar Képzőművészek Egyesülete 40 éves fennállása alkalmából rendezett jubileumi kiállítás tárgymutatója. 1934 december - 1935 január. Bp., Országos Magyar Képzőművészeti Társulat, 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé viseltes borítóval. + 1949 Az Országos Szépművészeti Múzeum és a Nyomda- és Papíripari Dolgozók Szakszervezetének közös kiállítása a litográfia feltalálásának 150. évfordulója alkalmából. Kiadói tűzött papírkötés, sérült.