Design - Mode Zahl der Lose: 192
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3096330
13972
513
4800
Design - fashion
Dekoratív üveg és fém doboz, polírozott réz tető és alj, fém szerelékekkel, csiszolt és festett virág- és levélmintával díszített üveg oldalakkal, négy golyós lábbal, kopásokkal, 13x8x8 cm
2964733
13973
513
Design - fashion
Olasz design falilámpa, színátmenetes üveg ellenzővel, jelzéssel, szép állapotban, m: 34 cm
3137492
13974
513
4800
Design - fashion
Kínai selyemkép, madár és virág ábrázolással, 55x78 cm
2964923
13975
513
4500
Design - fashion
7 darabos régebbi bútorfogantyú szett, fém, jó állapotban, h: 14,5 cm
2938034
13976
513
Design - fashion
Art deco stílusú hármas gyertyatartó, nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm
2938030
13977
513
Design - fashion
Art deco stílusú hármas gyertyatartó ,nikkelezett, négyzetes fém talpon kör alakú test 3 cső alakú gyertyatartó csepegtetővel kopásokkal m: 15cm
2964916
13978
513
Design - fashion
Régi piros telefon, érdekes kivitelben, jó állapotban, 25x9 cm
3326654
13979
513
Design - fashion
Utazó kézitáska. Antik marhabőr, réz csatokkal, kulcs nélkül. 30x43x27 cm
3256797
13980
513
Design - fashion
Vintage ékszeres doboz kivehető tálcával, sérült, 22x15 cm 3085289
13981
513
Design - fashion
9 darab hímzett terítő, párnahuzat, suba, klf méretben, zömmel jó állapotban
3102705
13982
513
Design - fashion
3 darab hímzett, keresztszemes terítő, közte folttal
3142318
13983
513
2200
Design - fashion
3 darab fémszálas teríték alátét, jó állapotban, h: 73 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF