1900 Versec, teniszező hölgyek, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, Czakó(?) László ezredorvos aláírással, sérült, jobb alsó sarka javított, 14x19 cm
cca 1915 Bp., ,,a Bajza utcai mester iskola kápolnájának felszentelése" (Feszty-ház, VI., Bajza u. 39.) báró Hornig Károly bíboros vezetésével, csoportkép, a jelenlévők között Strobl Alajos (1856-1926) szobrászművésszel, katonákkal és nővérekkel. Keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, körbevágva, 11,5x16,5 cm
1949 Labdarúgó csoportképek, BLASZ-DLASZ ifi kupa és BLASZ-KÖLASZ ifi válogatott mérkőzések, 2 db fotó, a hátoldalon feliratozva, pecséttel jelzettek, 12x17 cm körül
cca 1917 Kohn Imre, a Neues Budapester Abendblatt c. napilapot kiadó Budapesti Ujságkiadó R.T. igazgatójának portréja. Kabinetfotó Koller Károly tanár utóda Szenes budapesti műterméből, 21x13 cm