Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 407

Amélie Kuhrt: Az ókori Közel-Kelet. Ford.: Mohay Gergely. Studia Orientalia 4. Bp., 2005, Pázmány Péter Katolikus Egyetem Bölcsészettudományi Kar, 375+(1) p. Kiadói papírkötés.
19064.

Rufpreis:
8 000 HUF

P. Szathmáry Károly: Az emberi mívelődés története I-III. Bp., 1881, Tettey Nándor és Társa. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19065.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dékány András:Végig Kárpátalján. Budapest, [1941]. Stádium Sajtóvállalat Rt. 51 + [1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírborítóval  Dékány András (1903?1967) tengerész, műszerész, vitorlásversenyző, író ?a második világháború után ifjúsági regények írója
19066.

Dékány András:Végig Kárpátalján. Budapest, [1941]. Stádium Sajtóvállalat Rt. 51 + [1] p. Egyetlen kiadás. Kiadói papírborítóval
Dékány András (1903?1967) tengerész, műszerész, vitorlásversenyző, író ?a második világháború után ifjúsági regények írója

Rufpreis:
3 000 HUF
13

Lelkes Nándor József: A kuruc világ napi krónikája. Írta és összeállította: - -. Bp., [1936]. Fráter és Társa. 222, [2] p. Fűzve, kiadói borítóban. vászon védőkötésben
19067.

Rufpreis:
2 400 HUF

19068.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kúr Géza: A zágrábi mumia-burok felirata - Warren, Ohio, 1963, Fáklya. 43p. Kiadói papírkötés, hátsó borító nélkül Ritka!
19069.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lavotta Rezső: A Magyar Nemzeti Múzeum Könyvtárának címjegyzéke. Zenei kéziratok II. kötet. Kéziratos hangjegyek. Bp., 1940, Magyar Nemzeti Múzeum Országos Széchenyi Könyvtára. Újrakötött egészvászon kötés, ráragasztva az eredeti papírborító, jó állapotban.
19070.

Rufpreis:
2 000 HUF

1896 A Hadtörténelmi Közlemények c. folyóirat IX. évf 3-4. száma. szerk: Rónai Horváth Jenő. Kiadói papírborítóval.
19071.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar történelmi anekdoták. Összegyűjtötte: Zolnay Vilmos. Sajtó alá rendezte: Komáromi János. Bp., 1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 185+(3) p. Kiadói kartonált papírkötés,
19072.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Nemzet története I-X. kötet teljes sorozat. Szerk. Szilágyi Sándor. Írták: Acsády Ignác, Angyal Dávid, Ballagi Géza, Beksics Gusztáv, Fraknói Vilmos, Marczali Henrik... Bp. 1895-1898. Athenaeum.. Rendkívül gazdag illusztrációs anyaggal, színes táblákkal kihajtható fakszimilékkel, szövegközti és önálló képekkel. Aranyozott, kiadói félbőr-kötésben, felerészt ragasztott, sérült gerincekkel, de belül jó állapotban.
19073.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

19074.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Paradisum plantavit. Bencés monostorok a középkori Magyarországon. Pannonhalma, 2001, Pannonhalmi Főapátság. Kiadói kartonált kötés, eredeti fóliában, jó állapotban.
19075.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF