Siebenbürgen Zahl der Lose: 711
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3463187
41204
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1931 Brassó, Kronstadt, Brasov; Graft (Árokmente) részlet a Fehér-toronnyal. C. Weiszfeiler kiadása / Dupa ziduri turnului alb / Die Graft mit dem weissen Turm / tower, creek (fl)
3187482
41205
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
1904 Brassó, Kronstadt, Brasov; H. Zeidner (ázott / wet damage)
3462379
41206
512
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1910 Brassó, Kronstadt, Brasov; Hauptpost & Finanzdirektion / Főposta és pénzügyigazgatóság / post office and financial directorate (b) 3463721
41207
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Katalin-kapu, a XV. század elején épült, ma már befalazott Katalin-kapu Brassó régi erődítményeinek egyik utolsó maradványa / Poarta Ecaterinei / gate, Hungarian irredenta, artist signed (non PC) (EK)
3456975
41208
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; Kolostor utca, Eduard Binder, Theiss & Marton üzlete. W.L. 135. / Kloster-Gasse / street view, shops (EK) 3298211
41209
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Kolostor utca, óratorony, Albert Spitz&Bruder, Breckner&C. üzlete / Kloster Gasse / Monastery street, watchtower, shops, factory (kopott sarkak / worn corners)
3371917
41210
512
2200
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1905 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép. M. T. és Koch Willy kiadása (Budapest) / general view (EB)
3332139
41211
512
2200
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép / general view (EK)
3403885
41212
512
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1899 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép / general view. litho (b)
3460070
41213
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; munkások egy épület tetején (?) Foto Mimoza / workers on the roof of a building (?) photo (fl)
3372110
41214
512
4200
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; Noa. Zeidner H. kiadása / Noua (kis szakadás / small tear)
3463237
41215
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; O parte de Dupa Ziduri / Graft (Árokmente) részlet / creek (ázott sarkak / wet corners)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF