Siebenbürgen

Zahl der Lose: 711

1917 Temesvár, Timisoara; Görögkeleti román templom / Orthodox Romanin church
41732.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

Temesvár, Timisoara; Hadapródiskola. Gerő Manó kiadása / Kadettenschule / K.u.K. military cadet school (kopott sarkak / worn corners)
41733.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

Temesvár, Timisoara; Hunyadi utca, Csendes Jakab üzlete és saját kiadása / street view, publisher's shop (EB)
41734.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Temesvár, Timisoara; Hunyadi várkastély. Vasúti levelezőlapárusítás 1918. / castle (ragasztónyom / gluemark)
41735.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF

1911 Temesvár, Timisoara; Hunyady vár / castle (EK)
41736.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

Temesvár, Timisoara; indóház, vasútállomás. Káldor Zs. és társa kiadása / Bahnhof / railway station (b)
41737.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
12 000 HUF

1901 Temesvár, Timisoara; Józsefváros, Bonnaz utca, vasútállomás. Polatsek féle könyvkereskedés kiadása / street, railway station + "TEMESVÁR - ARAD 93.SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (ázott sarok / wet corner)
41738.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

1914 Temesvár, Timisoara; Józsefváros, Hunyady út, villamossín. Feder R. Ferenc kiadása / Iosefin, street, tram tracks (EK)
41739.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
12 000 HUF

1899 (Vorläufer) Temesvár, Timisoara; Józsefváros, Küttel tér. Corvina könyvkereskedés / Iosefin, square. Art Nouveau, litho + "TEMESVÁR KÉZBESÍTŐHIVATAL"
41740.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

1916 Temesvár, Timisoara; Józsefváros Bega szabályozó palota, evezősök. Feder R. Ferenc felvétele és kiadása / river regulation palace, rowers (kopott sarkak / worn corners)
41741.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 000 HUF

Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi indóház, vasútállomás. J. Raschka kiadása / Iosefin railway station
41742.
Materialzeichen T1/2

Rufpreis:
12 000 HUF

1916 Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi pályaudvar, vasútállomás, vonatok. Feder R. Ferenc kiadása / Iosefin railway station, trains (fl)
41743.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF