Siebenbürgen Zahl der Lose: 711
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3187167
41732
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1917 Temesvár, Timisoara; Görögkeleti román templom / Orthodox Romanin church
3442214
41733
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Temesvár, Timisoara; Hadapródiskola. Gerő Manó kiadása / Kadettenschule / K.u.K. military cadet school (kopott sarkak / worn corners)
3464330
41734
512
14000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Temesvár, Timisoara; Hunyadi utca, Csendes Jakab üzlete és saját kiadása / street view, publisher's shop (EB) 3187170
41735
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Temesvár, Timisoara; Hunyadi várkastély. Vasúti levelezőlapárusítás 1918. / castle (ragasztónyom / gluemark)
3187198
41736
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1911 Temesvár, Timisoara; Hunyady vár / castle (EK)
3315647
41737
512
Transylvania
Ansichtskarten
T4
Temesvár, Timisoara; indóház, vasútállomás. Káldor Zs. és társa kiadása / Bahnhof / railway station (b)
3315684
41738
512
13000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1901 Temesvár, Timisoara; Józsefváros, Bonnaz utca, vasútállomás. Polatsek féle könyvkereskedés kiadása / street, railway station + "TEMESVÁR - ARAD 93.SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (ázott sarok / wet corner)
3187160
41739
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1914 Temesvár, Timisoara; Józsefváros, Hunyady út, villamossín. Feder R. Ferenc kiadása / Iosefin, street, tram tracks (EK)
3187139
41740
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Temesvár, Timisoara; Józsefváros, Küttel tér. Corvina könyvkereskedés / Iosefin, square. Art Nouveau, litho + "TEMESVÁR KÉZBESÍTŐHIVATAL"
3462197
41741
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1916 Temesvár, Timisoara; Józsefváros Bega szabályozó palota, evezősök. Feder R. Ferenc felvétele és kiadása / river regulation palace, rowers (kopott sarkak / worn corners) 3187148
41742
512
Transylvania
Ansichtskarten
T1/2
Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi indóház, vasútállomás. J. Raschka kiadása / Iosefin railway station
3187147
41743
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1916 Temesvár, Timisoara; Józsefvárosi pályaudvar, vasútállomás, vonatok. Feder R. Ferenc kiadása / Iosefin railway station, trains (fl)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF