Siebenbürgen Zahl der Lose: 711
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3463119
41480
512
36000
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1901 Marosvásárhely, Targu Mures; Posta és távirda palota. Bogdán F. kiadása / postal palace (ázott sarok / wet corner) 3457013
41481
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1940 Marosvásárhely, Targu Mures; Református nagy templom / Calvinist church (EK) 3461109
41482
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1913 Marosvásárhely, Targu Mures; Széchenyi tér, piac. W.L. Bp. 6414. / market (felületi sérülés / surface damage) 3456995
41483
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1943 Medgyes, Mediasch, Medias; Deutsche Sammlergemeinschaft in Rumänien, Tag der Briefmarke Werbeschau / Német bélyeggyűjtők Romániában reklám / German stamp collectors in Romania, advertisement + So. Stpl (ragasztónyomok / glue marks)
3405884
41484
512
14000
Transylvania
Ansichtskarten
T3/4
Medgyes, Mediasch, Medias; Forkeschgasse. Verlag Fritz Guggenberger / felvonulás, utcakép, városkapu, biciklisták / procession, street, gate, cyclists + "BRASSÓ - BUDAPEST 15. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (gyűrődések / creases)
3461679
41485
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1930 Medgyes, Mediasch, Medias; Strada Honterus / Honterus utca, W. Kessler üzlete. G. Hedu kiadása / street view, shops (EK)
3464636
41486
512
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1914 Menyháza, Monyásza, Moneasa; Fürdőház. Fái Károly kiadása / bathhouse
3423984
41487
512
5500
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1900 Menyháza, Monyásza, Moneasa; Meleg gyógyfürdő szálloda, Sata lak / spa hotel, villa (EK)
3464220
41488
512
100000
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1918 Mercyfalva, Merczyfalva, Merczifalva, Carani, Mertisoara; Fritz Johann üzlete, vasútállomás / shop, railway station (EM)
3463672
41489
512
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1942 Mezőtelegd, Mező-Telegd, Tileagd; Községháza és Hangya Szövetkezet / town hall, cooperative shop (EB)
3464471
41490
512
40000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1914 Micske, Misca; utca részlet, templom / street view, church (EK) 3462214
41491
512
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1910 Mócs, Mociu; Főszolgabírói lak és Mócsvidéki Takarékpénztár. Kabát Emil kiadása / judge's villa, savings bank (EM) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF