Siebenbürgen

Zahl der Lose: 711

1901 Marosvásárhely, Targu Mures; Posta és távirda palota. Bogdán F. kiadása / postal palace (ázott sarok / wet corner)
41480.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1940 Marosvásárhely, Targu Mures; Református nagy templom / Calvinist church (EK)
41481.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Marosvásárhely, Targu Mures; Széchenyi tér, piac. W.L. Bp. 6414. / market (felületi sérülés / surface damage)
41482.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1943 Medgyes, Mediasch, Medias; Deutsche Sammlergemeinschaft in Rumänien, Tag der Briefmarke Werbeschau / Német bélyeggyűjtők Romániában reklám / German stamp collectors in Romania, advertisement + So. Stpl (ragasztónyomok / glue marks)
41483.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
5 000 HUF

Medgyes, Mediasch, Medias; Forkeschgasse. Verlag Fritz Guggenberger / felvonulás, utcakép, városkapu, biciklisták / procession, street, gate, cyclists + "BRASSÓ - BUDAPEST 15. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (gyűrődések / creases)
41484.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1930 Medgyes, Mediasch, Medias; Strada Honterus / Honterus utca, W. Kessler üzlete. G. Hedu kiadása / street view, shops (EK)
41485.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1914 Menyháza, Monyásza, Moneasa; Fürdőház. Fái Károly kiadása / bathhouse
41486.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

1900 Menyháza, Monyásza, Moneasa; Meleg gyógyfürdő szálloda, Sata lak / spa hotel, villa (EK)
41487.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1918 Mercyfalva, Merczyfalva, Merczifalva, Carani, Mertisoara; Fritz Johann üzlete, vasútállomás / shop, railway station (EM)
41488.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

1942 Mezőtelegd, Mező-Telegd, Tileagd; Községháza és Hangya Szövetkezet / town hall, cooperative shop (EB)
41489.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
3 000 HUF

1914 Micske, Misca; utca részlet, templom / street view, church (EK)
41490.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

1910 Mócs, Mociu; Főszolgabírói lak és Mócsvidéki Takarékpénztár. Kabát Emil kiadása / judge's villa, savings bank (EM)
41491.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF