Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 1991

1915 Marosvásárhely, Targu Mures; Fő tér, templom, Oláh István és János, Lukács János, Lang Béla üzlete. Porjes S. Sándor kiadása / main square, church, shops (EK)
41475.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1923 Marosvásárhely, Targu Mures; kiránduló társaság piknikezés közben, hátoldalt a résztvevők nevével / group of tourists having a picnic. photo
41476.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

Marosvásárhely, Targu Mures; Magyar, német és román (oláh) nemzetiségek népesség aránya. Címer, Pátria rt. kiadása / Percentage of Hungarian, German and Romanian population. Irredenta art postcad with coat of arms s: Pólya Tibor (b)
41477.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
5 000 HUF

1944 Marosvásárhely, Targu Mures; mozaiklap / multi-view postcard (Rb)
41478.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

Marosvásárhely, Targu Mures; Palatul Cultural / Kultúrpalota, Közművelődési Ház / community centre. photo
41479.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

1901 Marosvásárhely, Targu Mures; Posta és távirda palota. Bogdán F. kiadása / postal palace (ázott sarok / wet corner)
41480.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

1940 Marosvásárhely, Targu Mures; Református nagy templom / Calvinist church (EK)
41481.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1913 Marosvásárhely, Targu Mures; Széchenyi tér, piac. W.L. Bp. 6414. / market (felületi sérülés / surface damage)
41482.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

1943 Medgyes, Mediasch, Medias; Deutsche Sammlergemeinschaft in Rumänien, Tag der Briefmarke Werbeschau / Német bélyeggyűjtők Romániában reklám / German stamp collectors in Romania, advertisement + So. Stpl (ragasztónyomok / glue marks)
41483.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
5 000 HUF

Medgyes, Mediasch, Medias; Forkeschgasse. Verlag Fritz Guggenberger / felvonulás, utcakép, városkapu, biciklisták / procession, street, gate, cyclists + "BRASSÓ - BUDAPEST 15. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (gyűrődések / creases)
41484.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

1930 Medgyes, Mediasch, Medias; Strada Honterus / Honterus utca, W. Kessler üzlete. G. Hedu kiadása / street view, shops (EK)
41485.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1914 Menyháza, Monyásza, Moneasa; Fürdőház. Fái Károly kiadása / bathhouse
41486.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF