Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1991
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3463117
41475
512
8500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1915 Marosvásárhely, Targu Mures; Fő tér, templom, Oláh István és János, Lukács János, Lang Béla üzlete. Porjes S. Sándor kiadása / main square, church, shops (EK) 3464660
41476
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1923 Marosvásárhely, Targu Mures; kiránduló társaság piknikezés közben, hátoldalt a résztvevők nevével / group of tourists having a picnic. photo 3340595
41477
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
Marosvásárhely, Targu Mures; Magyar, német és román (oláh) nemzetiségek népesség aránya. Címer, Pátria rt. kiadása / Percentage of Hungarian, German and Romanian population. Irredenta art postcad with coat of arms s: Pólya Tibor (b)
3437421
41478
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1944 Marosvásárhely, Targu Mures; mozaiklap / multi-view postcard (Rb) 3407653
41479
512
5500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
Marosvásárhely, Targu Mures; Palatul Cultural / Kultúrpalota, Közművelődési Ház / community centre. photo
3463119
41480
512
36000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1901 Marosvásárhely, Targu Mures; Posta és távirda palota. Bogdán F. kiadása / postal palace (ázott sarok / wet corner) 3457013
41481
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1940 Marosvásárhely, Targu Mures; Református nagy templom / Calvinist church (EK) 3461109
41482
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1913 Marosvásárhely, Targu Mures; Széchenyi tér, piac. W.L. Bp. 6414. / market (felületi sérülés / surface damage) 3456995
41483
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1943 Medgyes, Mediasch, Medias; Deutsche Sammlergemeinschaft in Rumänien, Tag der Briefmarke Werbeschau / Német bélyeggyűjtők Romániában reklám / German stamp collectors in Romania, advertisement + So. Stpl (ragasztónyomok / glue marks)
3405884
41484
512
14000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
Medgyes, Mediasch, Medias; Forkeschgasse. Verlag Fritz Guggenberger / felvonulás, utcakép, városkapu, biciklisták / procession, street, gate, cyclists + "BRASSÓ - BUDAPEST 15. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (gyűrődések / creases)
3461679
41485
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1930 Medgyes, Mediasch, Medias; Strada Honterus / Honterus utca, W. Kessler üzlete. G. Hedu kiadása / street view, shops (EK)
3464636
41486
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1914 Menyháza, Monyásza, Moneasa; Fürdőház. Fái Károly kiadása / bathhouse
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF