Königreich Ungarn Zahl der Lose: 1991
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3461235
41199
512
11000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Brassó 150 évvel ezelőtt és 1899-ben. Wilh. Hiemesch kiadása / the city 150 years ago and in 1899. Art Nouveau, floral (EK)
3420130
41200
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Der Schlossberg / Fellegvár. Herz kiadása / Cetatuia Dealul Straji / upper castle (kopott sarkak / worn corners)
3461277
41201
512
4200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1903 Brassó, Kronstadt, Brasov; Deutsche Mädchen-Schule / német leányiskola / German girls' school, Verlag Julius Müller's Nachf. (EK)
3187486
41202
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Fekete és Fehér bástya, lovas szekér. Wilh. Hiemesch / Schwarzer und weisser Turm / bastion towers, horse-drawn carriage (EK)
3463238
41203
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1939 Brassó, Kronstadt, Brasov; Fekete templom és torony / church, tower. photo (vágott / cut)
3463187
41204
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1931 Brassó, Kronstadt, Brasov; Graft (Árokmente) részlet a Fehér-toronnyal. C. Weiszfeiler kiadása / Dupa ziduri turnului alb / Die Graft mit dem weissen Turm / tower, creek (fl)
3187482
41205
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1904 Brassó, Kronstadt, Brasov; H. Zeidner (ázott / wet damage)
3462379
41206
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
1910 Brassó, Kronstadt, Brasov; Hauptpost & Finanzdirektion / Főposta és pénzügyigazgatóság / post office and financial directorate (b) 3463721
41207
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Katalin-kapu, a XV. század elején épült, ma már befalazott Katalin-kapu Brassó régi erődítményeinek egyik utolsó maradványa / Poarta Ecaterinei / gate, Hungarian irredenta, artist signed (non PC) (EK)
3456975
41208
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1908 Brassó, Kronstadt, Brasov; Kolostor utca, Eduard Binder, Theiss & Marton üzlete. W.L. 135. / Kloster-Gasse / street view, shops (EK) 3298211
41209
512
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Kolostor utca, óratorony, Albert Spitz&Bruder, Breckner&C. üzlete / Kloster Gasse / Monastery street, watchtower, shops, factory (kopott sarkak / worn corners)
3371917
41210
512
2200
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1905 Brassó, Kronstadt, Brasov; látkép. M. T. és Koch Willy kiadása (Budapest) / general view (EB)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF