Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 76
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3427783
13353
510
50000
Sculptures, statuettes, plaques
Medgyessy Ferenc (Debrecen, 1881 ? Budapest, 1958): Pihenő legény. 1960, engóbozott kerámia, jelzett, kopással, m: 22,5 cm
3427778
13354
510
Varga Imre: Szalonnázó. Terrakotta. Jelzett, kopással, m: 23,5 cm
3432294
13355
510
32000
Rajki László (1938-): Kofa. Ólom szobor fa talapzaton. Jelzett, 1967, m: 15 cm
3430731
13356
510
Gergely István (1939-2008): Bethlen Gábor. Festett gipsz plakett. Jelzett, kopásokkal. 29x29 cm 3430729
13357
510
Gergely István (1939-2008): M. Tótfalusi Kis Miklós . Festett gipsz plakett. Jelzett, kopásokkal. 30x30 cm 3427180
13358
510
55000
cca 1900, Ismeretlen szobrász: Fürdőző női akt. Bronz, márvány talpazaton, jelzés nélkül, m: 32 cm
3392062
13359
510
80000
Dien Gizella (1906-2010): Merengő. Bronz, jelzett, m: 26,5 cm
3345331
13360
510
22000
Eskulits Tamás (1947- ): Turgenyev. Jelzett, Öntött bronz, plasztika 31x22 cm
3397429
13361
510
100000
Horetzky (1969-): Kígyók. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, m: 13,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (1969-): Snakes. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13,5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
3397426
13363
510
110000
Horetzky (1969-): Állatias figurás csap pár. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, h: 13,5 és 9,5 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Pair of animalistic figure-shaped taps. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, height: 13.5 and 9.5 cm. Provenance: from the artist's own collection.
3454682
13364
510
Groteszk akt. Műgyanta szobor, jelzés nélkül. 15 cm 3397425
13365
510
110000
Horetzky (1969-): Állatias figurás hamutartó. Patinázott bronz, cca 2000, jelzés nélkül, 15x7 cm. Proveniencia: az alkotó tulajdonából. /// Horetzky (b. 1969): Animalistic figure ashtray. Patinated bronze, c. 2000, unsigned, 15 × 7 cm. Provenance: from the artist's own collection.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF