Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 164

Dr. Várszegi Zsolt: Kutyák bírószemmel. hn., én., MEOE Bírói Tanácsa. Kiadói kartonált papírkötés.
20612.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

20613.

Rufpreis:
2 400 HUF

20614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Précis De Physique Générale 2 kötete: I. André Mercier: Introduction a la Physique et a la Mécanique. Neuchatel - Paris, 1945, Du Griffon - Dunod. + II. Paul A Mercier, André Mercier: La Chaleur. Neuchatel - Paris, 1947, Du Griffon - Dunod. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, intézményi bélyegzővel.
20615.

Rufpreis:
3 000 HUF

20616.

Rufpreis:
3 000 HUF

A magyar orvosi nagyhét ülésszakainak jegyzőkönyvei, 6 kötet (egy duplummal). Bp., 1934-1941, Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége. Kiadói papírkötés, változó állapotban (közte sérült, széteső is), intézményi bélyegzőkkel.
20617.

Rufpreis:
3 000 HUF

Schiller, Reinhard: Szent Hildegard gyógyításai. Bp., 2000, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20618.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db könyv - Heisenberg, Werner: A mai fizika világképe. 1958, Gondolat. + Laune, Max von: A fizika története. 1960, Gondolat. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20619.

Rufpreis:
2 400 HUF

1912-1917 Magyar Chemiai Folyóirat. Havi szaklap a chemiai ismeretek fejlesztésére. XVIII., XIX., XX., XXII., XXIII. évfolyamok egybekötve (5 kötet). Félvászon-kötésben, változó állapotban, intézményi bélyegzőkkel. + 1930-1942. évi XXVI.-XLVIII. évfolyamok vegyes számai (20 db füzet). Kiadói papírkötés, vegyes állapotban.
20620.

Rufpreis:
3 000 HUF

dr. Balázs Béla-if. Bartha LAjos-dr. Marik Miklós Csillagászattörténet- Életrajzi lexikon (A-Z). Bp., 1982. TIT. 221p. Kiadói papírkötésben
20621.

Rufpreis:
3 000 HUF

20622.

Rufpreis:
3 000 HUF

20623.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF