Keramiken Zahl der Lose: 254
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3424382
12026
508
Art-ceramics
Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Jelzett, mázsérüléssel, m: 35 cm 3424324
12027
508
Art-ceramics
Bán Károly retró kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 31,5 cm 3419340
12028
508
Art-ceramics
3386543
12029
508
Art-ceramics
3333725
12030
508
Art-ceramics
3333724
12031
508
Art-ceramics
Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
3335527
12032
508
Art-ceramics
Sonneberger Friedel-Figuren cigarettázó férfi figura, mázas kerámia, alján címkével jelzett, kisebb hibákkal, m: 13 cm
3222482
12033
508
Art-ceramics
3408402
12034
508
Art-ceramics
Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott csésze alátéttel szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 15 cm 3408386
12035
508
Art-ceramics
Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott mélytányér szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm 3404068
12036
508
6500
Art-ceramics
Pesthidegkút vulkánmázas kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
3442884
12037
508
Art-ceramics
Kumpost Éva (1934-1994): Nő virággal. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF