Keramiken

Zahl der Lose: 254

Kovács Éva (1938-): Anya gyermekével. Jelzett, mázsérüléssel, m: 35 cm
12026.

Rufpreis:
10 000 HUF

Bán Károly retró kerámia váza, jelzett, minimális kopással, m: 31,5 cm
12027.

Rufpreis:
8 000 HUF

12028.

Rufpreis:
8 000 HUF

12029.

Rufpreis:
8 000 HUF

12030.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kondor Éva (1938-): Kancsó. Csorgatott mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 19,5 cm
12031.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sonneberger Friedel-Figuren cigarettázó férfi figura, mázas kerámia, alján címkével jelzett, kisebb hibákkal, m: 13 cm
12032.

Rufpreis:
8 000 HUF

12033.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott csésze alátéttel szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 15 cm
12034.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gmundner Austria 6 darabos zöldcsíkozott mélytányér szett, fehérkerámia, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12035.

Rufpreis:
8 000 HUF

Pesthidegkút vulkánmázas kínáló, jelzett, hibátlan, d: 25,5 cm
12036.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Kumpost Éva (1934-1994): Nő virággal. Jelzett, hibátlan, m: 26 cm
12037.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF