Siebenbürgen Zahl der Lose: 856
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3384705
41496
508
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1910 Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; hegyi házak / rest houses. photo (EM)
3439529
41497
508
4400
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1930 Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; Prielle Kornélia színház / theatre (EB)
1225279
41498
508
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; Kultúrpalota, Coloniale üzlet / palace of culture, shop (fl)
3315822
41499
508
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1910 Máriaradna, Radna (Lippa, Lipova); kegytemplom régi és új tornyaival / church with old and new towers (EK)
3405877
41500
508
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1906 Máriaradna, Radna (Lippa, Lipova); Gnadenbild zu Maria-Radna, Kirche, Inneres der Kirche, Maria Lourdes-Statue, Heil. Dreifaltigkeitsgruppe / Kegytemplom, Kegyelemkép, Szentháromság szobor, templom belseje, Lourdes-i Mária szobor / pilgrimage church, interior. Fischer G. Art Nouveau, floral, litho (szakadás / tear) 3400625
41501
508
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1899 (Vorläufer) Máriaradna, Radna; Kegytemplom / Wallfahrtskirche / church. Kunstanstalt Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (vágott / cut) 3438724
41502
508
Transylvania
Ansichtskarten
T3
Máriaradna, Mária-Radna, Radna (Lippa, Lipova); templom. Bárány Szeréna / church (EB)
3423884
41503
508
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1904 Marilla, Marillavölgy, Marila; Erdő lak. Gross Gyula kiadása / villa (felületi sérülés / surface damage) 3405847
41504
508
8500
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1899 (Vorläufer) Marilla, Marillavölgy, Marila; Sanatorium Marilla, Marilla en Profil / Szanatórium, Minnis-hegyszoros, Zsittin-vízesés / sanatorium, mountain pass, waterfall, spa. Art Nouveau, floral (kopott sarkak / worn corners)
3315786
41505
508
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1911 Marilla, Marillavölgy, Marila; Belégző / Inhalation chamber (fl)
3407645
41506
508
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1941 Marosfő, Izvoru Muresului; látkép / general view. photo
3293121
41507
508
Transylvania
Ansichtskarten
T2
1941 Maroshévíz, Oláhtoplica, Toplita, Toplica; Bánffy fürdő / spa. Foto Film Meister
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF