Siebenbürgen

Zahl der Lose: 856

1910 Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; hegyi házak / rest houses. photo (EM)
41496.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF

1930 Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; Prielle Kornélia színház / theatre (EB)
41497.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Máramarossziget, Sighetu Marmatiei; Kultúrpalota, Coloniale üzlet / palace of culture, shop (fl)
41498.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

1910 Máriaradna, Radna (Lippa, Lipova); kegytemplom régi és új tornyaival / church with old and new towers (EK)
41499.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1906 Máriaradna, Radna (Lippa, Lipova); Gnadenbild zu Maria-Radna, Kirche, Inneres der Kirche, Maria Lourdes-Statue, Heil. Dreifaltigkeitsgruppe / Kegytemplom, Kegyelemkép, Szentháromság szobor, templom belseje, Lourdes-i Mária szobor / pilgrimage church, interior. Fischer G. Art Nouveau, floral, litho (szakadás / tear)
41500.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
8 000 HUF

1899 (Vorläufer) Máriaradna, Radna; Kegytemplom / Wallfahrtskirche / church. Kunstanstalt Schwidernoch Art Nouveau, floral, litho (vágott / cut)
41501.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
6 000 HUF

Máriaradna, Mária-Radna, Radna (Lippa, Lipova); templom. Bárány Szeréna / church (EB)
41502.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 400 HUF

1904 Marilla, Marillavölgy, Marila; Erdő lak. Gross Gyula kiadása / villa (felületi sérülés / surface damage)
41503.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 000 HUF

1899 (Vorläufer) Marilla, Marillavölgy, Marila; Sanatorium Marilla, Marilla en Profil / Szanatórium, Minnis-hegyszoros, Zsittin-vízesés / sanatorium, mountain pass, waterfall, spa. Art Nouveau, floral (kopott sarkak / worn corners)
41504.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
26,56

1911 Marilla, Marillavölgy, Marila; Belégző / Inhalation chamber (fl)
41505.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

1941 Marosfő, Izvoru Muresului; látkép / general view. photo
41506.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

1941 Maroshévíz, Oláhtoplica, Toplita, Toplica; Bánffy fürdő / spa. Foto Film Meister
41507.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF