33636.
Beendet 506. Fernauktion
Faleristik: Auszeichnungen, Medaillen, Orden
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
DN (~1960) "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (17x22mm) T:XF,VF, aranyozás lekopott