https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Flohmarkt Zahl der Lose: 519
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3361188
14066
506
0
4400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Afrikai keményfa faragott maszk 19x30 cm 3361783
14067
506
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Macis szék, sámli. Farafott fa. d: 26 cm, m:26 cm 3365673
14068
506
0
3400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Cigarettás doboz, fa, festett és rátétes díszítéssel, 17x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2964925
14069
506
0
12000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Régi távcső, "Erdélyi" felirattal, belső lencséje sérült, kopással, karton tokjában, h: 33,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2938043
14070
506
0
8500
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Historizáló kétkarú bronz falikar,iker karok gyertya égők cseppfogóval, két újabbkori aranyszélű papír ernyőkkel, téglalap fa hátlapon,aranyozott szélekkel,kopásokkal, új kábelezéssel jó állapotban M30 cm, Hátlap 12x18 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3078444
14071
506
0
5000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Antik bronz gyertyatartó, plasztikus virág díszítménnyel, pótolt talpazattal és szerelékkel, m: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3137717
14072
506
0
4800
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Réz háromtálcás csukható kínáló, kopással, 43x27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3175527
14073
506
0
6000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Retro háromrészes fűszerkínáló, üveg betétekkel, 17x12 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3365825
14074
506
0
4000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Mayell Queen Anne angol emeletes kínáló, összeszerelendő, dobozában.
Das Lot is nicht erreichbar
3365395
14075
506
0
3000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Sauna Belt fitness öv, leírással, dobozában.
Das Lot is nicht erreichbar
3365172
14077
506
0
2400
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
cca 1940/50 Bambusz szerelékes lámpabúra capiz kagyló berakásokkal, sérüléssel, 45x29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3362940
14078
506
0
6000
Flea Market
Kunstobjekte & Papier
1
Az utolsó vacsora, bronzírozott fém plakett. Sérült fa keretben. 13x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse