Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2269
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3427326
41214
506
48000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Transilvania kávéház / Café Transilvania (kopott sarkak / worn corners)
3356900
41215
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1911 Brassó, Kronstadt, Brasov; Földes-féle Margit Creme reklám, vár, templom / cosmetic cream advertisement, castle (felületi kopás / worn surface)
3427299
41216
506
48000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Czell palota, Goldmann üzlete. Julius Müller's Nachfolg. / Czell palace, shops (fl) 3428276
41217
506
22000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3/4
1906 Brassó, Kronstadt, Brasov; Rezső körút, Villa Kertsch / street view, villa (ázott / wet damage)
3254307
41218
506
15000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1898 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Törzburger Schloss, Rosenaur Burg und Kirche, Scholler Schutzhaus / Barcarozsnyói és törcsvári várak, templom, Keresztényhavas menedékház, folklór / castles of Bran and Rasnov, church, Postavaru rest house, folklore. Gabony & Comp. Art Nouveau, floral, litho (EK) 3433334
41219
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Fekete torony és evangélikus templom. W.L. Bp. 6863. / Schwarzer Turm und evang. Kirche / Turnul negru si biserica evang A.B. / tower and Lutheran church (Rb)
3433590
41220
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T4
Brassó, Kronstadt, Brasov; Vársétány és vízmű. W.L. 141. / Burgpromenade und Wasserwerk / waterworks, castle promenade (b)
3430908
41221
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Brassó, Kronstadt, Brasov; 3-részes kihajtható panorámalap. Wilh. Hiemesch kiadása / 3-tiled folding panoramacard (hajtásnál szakadt / torn at fold) 3278779
41222
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente, Fehér bástya, vendéglő, bor és sörcsarnok / An der Graft / Dupa zidurile de jos, tower, restaurant (EK)
3428069
41223
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Obere-Vorstadt, Schein / látkép, Bolgárszeg / Scheiul, Scheii Brasovului, Bulgarimea (szakadás / tear)
3428460
41224
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; részlet az áttörésről / Partie vom Durchbruch / general view, promenade + "K.u.k. Militärbriefzensur ? Brassó" (EK) 3235246
41225
506
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Brassó, Kronstadt, Brasov; Lövölde, Katalin kapu, Árokmente / shooting hall, city gate, Graft. Kosmos S. VII. litho s: Geiger R. (fl)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF