Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 2269

Brassó, Kronstadt, Brasov; Transilvania kávéház / Café Transilvania (kopott sarkak / worn corners)
41214.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

1911 Brassó, Kronstadt, Brasov; Földes-féle Margit Creme reklám, vár, templom / cosmetic cream advertisement, castle (felületi kopás / worn surface)
41215.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 200 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; Czell palota, Goldmann üzlete. Julius Müller's Nachfolg. / Czell palace, shops (fl)
41216.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

1906 Brassó, Kronstadt, Brasov; Rezső körút, Villa Kertsch / street view, villa (ázott / wet damage)
41217.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

1898 (Vorläufer) Brassó, Kronstadt, Brasov; Törzburger Schloss, Rosenaur Burg und Kirche, Scholler Schutzhaus / Barcarozsnyói és törcsvári várak, templom, Keresztényhavas menedékház, folklór / castles of Bran and Rasnov, church, Postavaru rest house, folklore. Gabony & Comp. Art Nouveau, floral, litho (EK)
41218.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Fekete torony és evangélikus templom. W.L. Bp. 6863. / Schwarzer Turm und evang. Kirche / Turnul negru si biserica evang A.B. / tower and Lutheran church (Rb)
41219.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
12 000 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; Vársétány és vízmű. W.L. 141. / Burgpromenade und Wasserwerk / waterworks, castle promenade (b)
41220.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
12 000 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; 3-részes kihajtható panorámalap. Wilh. Hiemesch kiadása / 3-tiled folding panoramacard (hajtásnál szakadt / torn at fold)
41221.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
8 000 HUF

1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; Árokmente, Fehér bástya, vendéglő, bor és sörcsarnok / An der Graft / Dupa zidurile de jos, tower, restaurant (EK)
41222.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 800 HUF

1915 Brassó, Kronstadt, Brasov; Obere-Vorstadt, Schein / látkép, Bolgárszeg / Scheiul, Scheii Brasovului, Bulgarimea (szakadás / tear)
41223.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
5 000 HUF

1916 Brassó, Kronstadt, Brasov; részlet az áttörésről / Partie vom Durchbruch / general view, promenade + "K.u.k. Militärbriefzensur ? Brassó" (EK)
41224.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 000 HUF

Brassó, Kronstadt, Brasov; Lövölde, Katalin kapu, Árokmente / shooting hall, city gate, Graft. Kosmos S. VII. litho s: Geiger R. (fl)
41225.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF