Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 495
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3411181
22233
504
Juristowski Miklós: Borország. Bp., 1936., Magyar Szépirodalmat Pártolók Egyesülete,(Fővárosi-ny.), 127+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
3393773
22234
504
Franklin Benjámin önéletrajza. Ford.: Pruzsinszky Pál. Bp., 1921, Franklin, 1 t.+123 p. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
3319280
22235
504
Monty Roberts: Lovak és emberek. Hogyan tehetjük gazdagabbá otthoni és munkahelyi kapcsolatainkat a Csatlakozás szelíd bölcsességével? Ford.: Sóskuthy György. Pécs, (2004), Alexandra. Kiadói papírkötés. 3389940
22236
504
Vidor Dezső: A színpadi rendező és munkája. Bp., 1906, Ifj. Nagel Ottó, félvászon kötés. 3374070
22237
504
Perényi Imre: Településszervezés. Bp., 1972, Tankönyvkiadó. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói nyl-kötés, kis hibákkal a borítón. Megjelent 2500 példányban
3387127
22238
504
3394042
22239
504
3366910
22240
504
Arany János Kapcsos Könyve. Keresztury Dezső kísérő tanulmányával. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó - Magyar Helikon. Hasonmás kiadás. Kiadói műbőr-kötés, hiányos réz kapoccsal.
3269121
22241
504
3319303
22242
504
Alison Weir: Lady Elizabeth. Utam a koronáig. Ford.: Tamás Ábel. Bp., 2008, Ulpius-ház. Kiadói papírkötés.
3389961
22243
504
Szász Zoltán: Séták a függőkertben. Bp., 1914, Franklin, szecessziós stílusú félvászon kötés.
3391501
22244
504
A magyarországi első biztosítási napok emlékkönyve 1941. Bp., [1942], Biztosító Intézetek Országos Szövetsége, 255+(1) p. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, kissé kopottas borítóval és gerinccel, kissé sérült, részben szétváló fűzéssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF