Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 495

Molnos Angéla: Magyarító könyvecske. Debrecen, 1999. 196p. Kiadói papírkötés,
21981.

Rufpreis:
2 000 HUF

Too, Lillian: Feng Shui. Teljes képes útmutató. Bp., 1998, Édesvíz. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval.
21982.

Rufpreis:
2 000 HUF

Magyar költők tára I. Arany János: Toldi, Toldi estéje, Toldi szerelme. Magyar Könyvtár Iskolai Kiadások sorozata. Bp., é.n. Lampel, kopott kartonált papírkötés.
21983.

Rufpreis:
1 400 HUF

Orosz László Wladimir: Alkímiai szimbológia. Bevezetés a Királyi Művészet Képi Kódrendszerébe. DEDIKÁLT! Bp., 2024, Symbolon Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21984.

Rufpreis:
2 000 HUF

William Byron Mowery: Klubház a hó alatt (Félpengős regények)   Palladis Rt. 190p. . Kiadói papírkötésben, kis beszakadással
21985.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nash, Joseph: The Mansions of England in The Olden Time. Re-edited by J. Corbert Anderson. With the original one hundred and four illustrations, carefully reduced and executed in lithography, by Samuel Stanesby. Vol. II. London, 1870, Henry Sotheran & Co. Egészoldalas litográfiákkal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói dekoratív, aranyozott, festett egészvászon-kötés, sérült, széteső állapotban, a lapok kijárnak (néhány hiány előfordulhat). Az elülső szennylapon a gróf Edelsheim-Gyulai család egy (azonosítandó) tagjának autográf névbejegyzésével.
21986.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., 1881, Méhner Vilmos. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban, beleragasztva egy 1862-esvers kézirata.
21987.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

Kardec, Allan: Szellemek könyve. 600 egyszerű emberi kérdés és 600 válasz a túlvilágtól. Bp., 1994, Szellem Búvárok Egyesülete. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21988.

Rufpreis:
2 000 HUF

Schuller Béla: A munkásság és az eszperantó 1923 + Thora Goldschmidt: Esperanto por Instruaj Bildoj 1921.
21989.

Rufpreis:
1 400 HUF

Kelecsényi László: Nagy kópéságok. Krúdy-titkok nyomában. Bp., Fekete Sas Kiadó. 201 + 6p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
21990.

Rufpreis:
2 000 HUF

21991.

Rufpreis:
2 000 HUF

Márai Sándor: Egy úr Velencéből. Farkas Ferenc operájának szövegkönyve. A Magyar Dráma Fóruma 6. Bp., 1991, Prológus Kft. 71p., Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
21992.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF