https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 153

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
1
22134.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
1
22135.

Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban
1
22136.

14k fehérarany (Au) koktélgyűrű, kettészedhető, dupla gyűrű tanzanit (1,17ct) és gyémánt (össz 0,4ct) 4,586 g m: 55 tanusítvánnyal, díszdobozban

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fehérarany gyűrű 5 db 0,05 ct (össz 0,25ct) kővel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 1,9 g
1
22137.

Arany (Au) 14K fehérarany gyűrű 5 db 0,05 ct (össz 0,25ct) kővel, jelzés nélkül, méret: 58, bruttó: 1,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K gyűrű 7 db 0,05 ct gyémántokkal, jelzett, sérült, méret: 58, bruttó: 1,9 g
1
22138.

Arany (Au) 14K gyűrű 7 db 0,05 ct gyémántokkal, jelzett, sérült, méret: 58, bruttó: 1,9 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g
1
22139.

Arany (Au/14k) fehérarany, virág formájú fehérarany gyűrű, brillekkel ékítve, (össz. ct. : 0,195 ct) Jelzett. M: 50, bruttó: 1,91 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K briósmintás nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 10 g
1
22140.

Arany (Au) 14K briósmintás nyaklánc, jelzett, h: 38 cm, nettó: 10 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
190 000 HUF
514,91
EUR
,
593,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14 K gyűrű, 0,22 ct gyémánttal (WSI), jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g
1
22141.

Arany (Au) 14 K gyűrű, 0,22 ct gyémánttal (WSI), jelzett, méret: 51, bruttó: 2,1 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
EUR
,
562,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm
1
22142.

Demjén Imre (1937-): Honvéd huszár. Öntött ezüst (Ag.), márvány talapzaton, jelzett, sorszámozott, díszdobozban, certifikációval, bruttó: 421 g., m:16,5 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14K fehérarany (Au) fülbevalópár opál kővel és brillekkel ékítve, jelzett, 12 mm, bruttó: 3 g
1
22144.

14K fehérarany (Au) fülbevalópár opál kővel és brillekkel ékítve, jelzett, 12 mm, bruttó: 3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
EUR
,
468,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) óralánc, 14k, h: 37cm, jelzett, nettó 6,3g
1
22146.

Arany (Au) óralánc, 14k, h: 37cm, jelzett, nettó 6,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
130 000 HUF
352,30
EUR
,
406,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett
1
22147.

14k arany (Au) gyűrű, ónix kővel, fehérarany foglalatban gyémánttal 0,115ct Top Weselton WS1 (3mm), 3,47 g, m: 55 jelzett

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
EUR
,
375,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse