1918 Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Evangélikus iskola és templom. Vasúti levelezőlapárusítás 1. sz. 1917. / Ev. Volksschule und ev. Kirche / Lutheran church and school + "TÁBORI POSTAHIVATAL 254" (kopott sarkak / worn corners)
Nagyszeben, Hermannstadt, Sibiu; Piata Huet. Foto Orig. E. Fischer / Huetplatz / Huet tér, Wilhelm Binder, Theodor Doboiu üzlete / square, shops. photo
1941 Nagyvárad, Oradea; Malul Crisului / Körös-parti rész, híd, zsinagóga, Havas és Grünfeld, Desideriu Friedmann üzlete, étterem és söröző. Central foto kiadása / Cris riverside, bridge, synagogue, shops, restaurant and beer hall, inn (EK)
Nagyvárad, Oradea; Malul Crisului / Körös-parti rész, híd, zsinagóga, Havas és Grünfeld, Desideriu Friedmann üzlete, étterem és söröző. Central foto kiadása / Cris riverside, bridge, synagogue, shops, restaurant and beer hall, inn