Kovács Antal (XX. sz. vége): Erdőrészlet (Szerencs környéke?). Olaj, vászon, kartonon, jelzés nélkül. Hátoldalán 1986-os zsüri címkén a festő bélyegzésével. Dekoratív fakeretben. 50×70 cm