Keramiken

Zahl der Lose: 226

Német váza, lemázolt, számozott, m: 15 cm
12173.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tiszafüredi kancsóváza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
12174.

Rufpreis:
3 000 HUF

Mezőcsáti szőlőmintás boroskancsó, mázkopással, m: 21 cm
12175.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gránit iparművész csorgatott mázas falitál, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
12176.

Rufpreis:
3 000 HUF

Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 32 cm
12177.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
12178.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm
12179.

Rufpreis:
2 000 HUF

Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm
12180.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dávid-csillagos díszítésű mázas kerámia falitányér, jelzett: Ceramica Arabe S. Isidro Granada (Spanyolország), kisebb mázhibákkal, d: 20 cm
12181.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kínai halász figura, halon sérüléssel, jelzett, m: 12,5 cm
12182.

Rufpreis:
800 HUF

Régi medve figurával díszített mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, 11x9,5 cm
12183.

Rufpreis:
2 400 HUF

Szilke. Mezőtúr, cca 1900, repedéssel, m: 20,5 cm
12184.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF