Keramiken Zahl der Lose: 226
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3359455
12173
500
Art-ceramics
Német váza, lemázolt, számozott, m: 15 cm
3359427
12174
500
Art-ceramics
Tiszafüredi kancsóváza, jelzés nélkül, m: 21,5 cm
3359412
12175
500
Art-ceramics
Mezőcsáti szőlőmintás boroskancsó, mázkopással, m: 21 cm
3355902
12176
500
Art-ceramics
Gránit iparművész csorgatott mázas falitál, jelzett, hibátlan, d: 24,5 cm
3270424
12177
500
3400
Art-ceramics
Tófej négyoldalas váza. Jelzett, kis mázhibával, m: 32 cm
3325530
12178
500
Art-ceramics
Csalikancsó Mónus műhely, Hódmezővásárhely mázas kerámia, jelzett, hibátlan 13 cm
3171308
12179
500
Art-ceramics
Iparművész kerámia kínáló, sorszámozott, 28x10,5 cm
3359653
12180
500
Art-ceramics
Máltai zacskó alakú kerámia váza, jelzett, kopással, m: 14 cm
3405683
12181
500
Art-ceramics
Dávid-csillagos díszítésű mázas kerámia falitányér, jelzett: Ceramica Arabe S. Isidro Granada (Spanyolország), kisebb mázhibákkal, d: 20 cm 3327669
12182
500
Art-ceramics
Kínai halász figura, halon sérüléssel, jelzett, m: 12,5 cm
3411228
12183
500
Art-ceramics
Régi medve figurával díszített mázas kerámia váza, jelzés nélkül, kis kopással, 11x9,5 cm 3408240
12184
500
Art-ceramics
Szilke. Mezőtúr, cca 1900, repedéssel, m: 20,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF