https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 100
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3332418
13386
500
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti faragott fa szobor, m: 31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3319426
13387
500
0
65000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Benedek Júlia (1956): Királyfi. Bronz, jelzett. sorszámozott X. / IV. Fa alapon. 29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3315243
13388
500
0
2400
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
2013 Böszörményi László országgyűlési képviselő portréja. Faragott fa, jelzett, 32x25 cm 3319708
13389
500
0
13000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szabolcs Péter (1942-): Madonna. Bronz. Zárható fa keretben, Jelzett. 16x20 cm 3319092
13390
500
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Keleti istennő faragott fa szobor. 29 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3319287
13391
500
0
12000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
2 db éneklő és zenélő puttó szobor. Ón figura, márvány posztamensen 18 cm 3292222
13392
500
0
2000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor (1923-2017): Pihenő. Faragott és vésett kő, jelzés nélkül, m: 11 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3271220
13393
500
0
3000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor (1923-2017): Imádkozó. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 9,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3271206
13394
500
0
2600
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Nagy Sándor (1923-2017): Idol. Faragott kő, jelzés nélkül, fa talapzaton teljes m: 10 cm 3271662
13395
500
0
80000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Női büszt, 1903. Engóbozott terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 19 cm /// Julio Kilenyi magyar származású, Argentínában majd az Egyesült államokban alkotó szobrász, aki elsősorban érmetervezőként vált világhírűvé. Szobrai ritkán bukkannak fel aukciókon. /// Kilényi Gyula (Julio Kilenyi, 1885-1959): Female Bust, 1903. Engobed terracotta, signed, with minor damages, height: 19 cm /// Julio Kilenyi was a Hungarian-born sculptor who worked in Argentina and later in the United States, best known worldwide as a medal designer. His sculptures rarely appear at auctions.
Das Lot is nicht erreichbar
3315240
13396
500
0
32000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ismeretlen szobrász: Szülő gyermekkel. Gránit szobor, márvány talapzaton, talapzat 40x20 cm, m: 24 cm Ragasztás elengedett /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLYPERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
3354558
13397
500
0
4000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lehel vezér lovas szobra, festett alumínium, 18x18 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse