Königreich Ungarn

Zahl der Lose: 2554

Désakna, Ocna Dejului (?); Thoroczkay László szállodája és vendéglője, utcakép / hotel and restaurant advertisement, street view. photo (gyűrődések / creases)
41452.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
12 000 HUF

Detta, Ghedu, Deta; Római katolikus elemi leány iskola kertje / garden of the girl school (EK)
41453.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

1918 Detta, Ghedu, Deta; Fő utca, Heldenwanger & Uhrmann üzlete. Ballon József kiadása / main street, shop + "DETTA PU." (EK)
41454.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
8 000 HUF

Déva, Castelul, Vedere dinspre Sud / vár, kastély / castle (EK)
41455.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1905 Déva, utcakép, Hirsch Testvérek, Farkas üzlete, vár. Kiadja Kroll Gyula / street view, shop, castle + " BUDAPEST - VÖRÖSTORONY 255. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EK)
41456.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Déva, Piactér, Városháza, Lobstein Vilmos, Komáromy Kálmán üzlete, piaci árusok. Hirsch Adolf kiadása / market square, town hall, shops (EK)
41457.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
6 000 HUF

Déva - 2 db RÉGI képeslap: látkép, vár, városi színház
41458.
Materialzeichen

Rufpreis:
6 000 HUF

1907 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view
41459.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
6 000 HUF

1915 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view (ázott sarok / wet corner)
41460.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
8 000 HUF

1900 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; Polgári leány és fiúiskola, megyeháza, Pekry Sándor kastélyának udvara hintóval. Jeremiás Áron kiadása / school, county hall, castle courtyard with chariot. Art Nouveau, floral (kopott sarkak / worn corners)
41461.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

1901 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; római katolikus templom, oltár, belső. Jeremiás Áron kiadása / Roman Catholic church, altar, interior + "SÓVÁRAD - BALÁZSFALVA 266. SZ. A " vasúti mozgóposta bélyegző (kis szakadás /small tear)
41462.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
10 000 HUF

Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; az új római katolikus templom. Dunky Fivérek kiadása / the new Roman Catholic church (fl)
41463.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF