Königreich Ungarn Zahl der Lose: 2554
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3403240
41452
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
Désakna, Ocna Dejului (?); Thoroczkay László szállodája és vendéglője, utcakép / hotel and restaurant advertisement, street view. photo (gyűrődések / creases) 3233371
41453
500
4600
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Detta, Ghedu, Deta; Római katolikus elemi leány iskola kertje / garden of the girl school (EK)
3403225
41454
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1918 Detta, Ghedu, Deta; Fő utca, Heldenwanger & Uhrmann üzlete. Ballon József kiadása / main street, shop + "DETTA PU." (EK)
3376451
41455
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Déva, Castelul, Vedere dinspre Sud / vár, kastély / castle (EK)
3410097
41456
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1905 Déva, utcakép, Hirsch Testvérek, Farkas üzlete, vár. Kiadja Kroll Gyula / street view, shop, castle + " BUDAPEST - VÖRÖSTORONY 255. SZ." vasúti mozgóposta bélyegző (EK) 3410429
41457
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Déva, Piactér, Városháza, Lobstein Vilmos, Komáromy Kálmán üzlete, piaci árusok. Hirsch Adolf kiadása / market square, town hall, shops (EK) 3406069
41458
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
Déva - 2 db RÉGI képeslap: látkép, vár, városi színház
3403651
41459
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2
1907 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view
3403503
41460
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T3
1915 Déva, vár, látkép. Hirsch Adolf kiadása / castle, general view (ázott sarok / wet corner)
3354026
41461
500
28000
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1900 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; Polgári leány és fiúiskola, megyeháza, Pekry Sándor kastélyának udvara hintóval. Jeremiás Áron kiadása / school, county hall, castle courtyard with chariot. Art Nouveau, floral (kopott sarkak / worn corners) 3315890
41462
500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
1901 Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; római katolikus templom, oltár, belső. Jeremiás Áron kiadása / Roman Catholic church, altar, interior + "SÓVÁRAD - BALÁZSFALVA 266. SZ. A " vasúti mozgóposta bélyegző (kis szakadás /small tear)
3406072
41463
500
5500
Kingdom of Hungary
Ansichtskarten
T2/3
Dicsőszentmárton, Tarnaveni, Diciosanmartin; az új római katolikus templom. Dunky Fivérek kiadása / the new Roman Catholic church (fl)
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF