Bücher: Architektur, Kunst Zahl der Lose: 427
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3271861
20229
496
Books: Architecture, Art
Gombos Károly: Aszkéták, dervisek, imaszőnyegek. Old Oriental Prayer Rugs. Bp., 1984, Múzsák. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
3271863
20230
496
Books: Architecture, Art
III. Nemzetközi Kisplasztikai Biennálé. Szerk.: Baranyi Judit. Bp., 1975, Műcsarnok. Fekete-fehér képekkel, többek közt Asszonyi Tamás, Csíkszentmihályi Róbert, Bokros-Birman Dezső, Kő Pál műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a lapok alján kis sérülésekkel.
2918331
20231
496
Books: Architecture, Art
VIII. Országos Kisplasztikai Biennálé. Pécs, 1983. Borító- és plakátterv: Gellér B. István. Pécs, 1983, Janus Pannonius Múzeum. Kiadói papírkötés, fekete-fehér fotókkal, többek közt Csíkszentmihályi Róbert, Halász Károly, El Kazovszkij, Martyn Ferenc alkotásainak reprodukcióival illusztrálva. 3286766
20232
496
Books: Architecture, Art
L. C. Kalff: Creative Light. Philipps Technical Library. London - Basingstoke,én., MacMillan. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, foltos kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
3329802
20233
496
700
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2022
3329808
20234
496
700
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2018
3329817
20235
496
700
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, modern és kortárs művészet témában, 2016
3329848
20236
496
700
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2019. 3329850
20237
496
700
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, kitüntetések témában, 2024
3329867
20238
496
700
Books: Architecture, Art
Dorotheum aukciós katalógus, numizmatika témában, 2020 3286481
20239
496
700
Books: Architecture, Art
Graphica Hungarica II. Mai magyar grafika. Szerk.: Szántó Tibor. Bp.,én.,Európa. Magyar, francia, angol, német és orosz nyelven. Ábrahám Rafael, Banga Ferenc, Deim Pál, Engel Tevan István, Maurer Dóra, Rékassy Csaba, és mások munkáival. Kiadói kartonált papírkötés, kopott kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3520 példányban.
3183287
20240
496
600
Books: Architecture, Art
Kemény Zoltán: Út a fémreliefekhez. Bp., 2002, Magyar Képzőművészeti Egyetem. Kiadói papírkötés.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF