Spielzeuge Zahl der Lose: 133
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3326767
14182
493
Toys, board-games
Star 20 Stonka autóbusz makett, h: 8 cm + Legendás buszok a múltból 72. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326752
14183
493
Toys, board-games
SAN H01B autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 80. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326807
14184
493
Toys, board-games
BM-27 Uragan rakéta-sorozatvető makett, bontatlan csomagolásban (a csomagolás kissé sérült), h: 12,5 cm
3326771
14185
493
Toys, board-games
Hino BT51 autóbusz makett, h: 12,5 cm + Legendás buszok a múltból 84. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326780
14186
493
Toys, board-games
Chausson APH 520 autóbusz makett, bontatlan csomagolásban, h: 14 cm
3326756
14187
493
Toys, board-games
Fleischer S5 autóbusz makett, h: 16,5 cm + Legendás buszok a múltból 77. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3326764
14188
493
Toys, board-games
LiAZ-677 autóbusz makett, h: 14 cm + Legendás buszok a múltból 57. sz. kiadvány, bontatlan csomagolásban
3313468
14189
493
Toys, board-games
MAGIRUS-DEUTZ SATURN II fém makett busz, tartótokjában, h: 13,5 cm
3313457
14190
493
Toys, board-games
Vétra VBRh fém makett troli, tartótokjában, h: 13,5 cm
3313462
14191
493
Toys, board-games
SAN H-01 A fém makett busz, tartótokjában, h: 12,5 cm
3313463
14192
493
Toys, board-games
SAN H-100B fém makett busz, tartótokjában, h: 12 cm
3313460
14193
493
Toys, board-games
Büssing Senator fém makett busz, sérült tartótokjában, h: 15 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF