Dokument

Zahl der Lose: 138

cca 1960-1970 Martinovics György vízilabdázó iratanyaga, közte 1965-ben Rostockban (NDK) szocialista országok részvételével rendezett úszó- és vízilabda-bajnokság emlékoklevelei (aláírásokkal), ill. egyéb vegyes iratok
14593.

Rufpreis:
4 000 HUF

1966 Kiváló Újító bronz fokozatú kitüntetés oklevél.
14594.

Rufpreis:
1 000 HUF

1966 Díszoklevél a testnevelés és sport területén végzett eredményes munkájáért, hajtott, sérült
14595.

Rufpreis:
1 000 HUF

1973 Harmadosztályú gyalogosigazolvány. Humoros képes igazolvány lábakról készült fotóval és ujjlenyomattal
14596.

Rufpreis:
2 000 HUF

1974 Ganz Műszer Művek törzsgárda jelölt kitüntetés oklevél, sarokhajlással.
14597.

Rufpreis:
1 000 HUF

1987 Baja, a Gemenci Állami Erdő- és Vadgazdaság karapancsai kerületében 1986. szeptember hó 3-án terítékre került szarvasbika emlékalbuma, vadász trófeáról készült fotó és bírálat, kísérőlevéllel, eredeti mappában, 35x25,5 cm
14598.

Rufpreis:
2 400 HUF
10

1989 Világútlevél román és bolgár pecsétekkel.
14599.

Rufpreis:
2 000 HUF

1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm
14600.

1991 Magyar Anatómusok, Hisztológusok és Embriológusok Társasága oklevele
Hattyasy Dezső (1901-1997) fogorvos professzor, szakíró részére, MOTESZ viaszpecsétjével, üvegezett fakeretben, 30x44 cm

Rufpreis:
1 000 HUF

1991 Bp., 250 ezer kilométer balesetmentes vezetésért adományozott oklevél, hajtásnyommal, kisebb gyűrődésekkel, 29x20,5 cm
14601.

Rufpreis:
800 HUF

Vegyes okmány tétel, össz. 12 db, közte bírói igazolvány, Vasas S.E. tagsági könyv, Magyar Politikai Foglyok Szövetsége igazolvány, szakszervezeti tagsági könyvek, stb.
14602.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes szocialista okmány tétel, össz. 10 db, közte bányász díszegyenruha viselésére jogosító igazolvány, légoltalmi igazolvány, MKP, MSZMP, KISZ tagsági könyvek, stb.
14603.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vegyes papírrégiség tétel 12 db fotó, igazolványok, utazási igazolvány, stb
14604.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF