Stühmer-sorozat: "A lomberdőben " és "A szántóföldön" (4xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 99., 109., 110. és 112. számú darabjai.
Stühmer-sorozat: "Kerti virágok", "A lomberdőben" és "Vizinövények" (6xklf) dombornyomott, lithográf kivitelű gyűjtőkártya. A sorozat 65., 99., 176., 177., 179. és 180. számú darabjai.
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 ("Do You Know ...?"), in album sheets
cca 1960 Ascona holland fehérnemű-katalógus, fekete-fehér képekkel illusztrálva, kiadói mappában + 1967 Delana gyermek fürdőruha-katalógus, színes képekkel
Wills's Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 50 db-os komplett sorozat (a lombkorona élővilága), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 50 (Life in the Tree Tops), in album sheets
Park Drive Cigarettes brit cigaretta-gyűjtőkártyák, 48 db-os komplett sorozat (bajnokok), albumlapokon / British cigarette cards, complete series of 48 (Champions), in album sheets