cca 1865-1885 Vegyes portrék, 8 db vizitkártya, klf. műtermekből (Zureich Károly, Klösz György, Gévay Béla, stb.), változó állapotban, 10,5x6,5 cm körül
cca 1860-1880 Női portrék, 6 db vizitkártya, klf. pesti/budapesti műtermekből (Kolb Péter, Ellinger Ede, Simonyi, stb.), változó állapotban, 10,5x6,5 cm körül
cca 1920 Fiatal hölgy portréja, vizitkártya Bojárszky és Holénia eperjesi (Prešov) műterméből, magyar és szlovák nyelvű verzóval, 10,5x6,5 cm (Ritka műterem!)
cca 1860-1870 Elegáns hölgy portréja, vizitkártya Simonyi pesti műterméből (,,Simonyi Fényirdájából Pest, Váci utc. 12. sz."), kissé foltos, 10,5x6,5 cm
cca 1865 Előkelő úr tajtékpipával, vizitkártya Baksa Lajos szatmári műterméből, a hátoldalon ragasztásnyomokkal, kissé foltos, 10,5x6 cm (Ritka műterem!)
cca 1890 Idős hölgy portréja, vizitkártya Boronkai (Boronkay) Benő budapesti műterméből (IV. ker. Magyar utcza 25 sz.), pecséttel jelzett, a hátoldalon feliratozva, 10,5x6,5 cm (Ritka műterem!)