ca 1890 San Remo souvenir. 14 db kabinetfotót tartalmazó leporello füzet vasútállomás, casino, stb. Festett egészvászon kötésben. Gerincén kis sérüléssel. / ca 1890 San Remo souvenir. Leporello booklet containing 14 cabinet photographs railway station, casinos, etc. Painted full-cloth binding. Small damage to the spine.
cca 1890-1900 Magas-Tátra, Tarpataki-völgy, keményhátú fotó (leporellóból), kissé sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, slightly damaged
cca 1890-1900 Magas-Tátra, Halastó, keményhátú fotó (leporellóból), kissé sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, slightly damaged
cca 1890-1900 Magas-Tátra, Béka-tó és Tengerszem-csúcs, keményhátú fotó (leporellóból), kissé sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, slightly damaged
cca 1890-1900 Magas-Tátra, Poprádi-tó, keményhátú fotó (leporellóból), minimálisan sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, with minor damage
cca 1890-1900 Magas-Tátra, Csorbai-tó, keményhátú fotó (leporellóból), minimálisan sérült karton, 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo, with minor damage
cca 1890-1900 Magas-Tátra, Tátralomnic, vasútállomás és a Lomnici-csúcs, keményhátú fotó (leporellóból), 10,5x16,5 cm / Vysoké Tatry, High Tatras, vintage photo