1899 Bene (Berényi) Ida (1880-1951) és Juhász Béla (1874-1967) miskolci földbirtokos esküvői portréi, 2 db. Színezett, festett fotó, jelzés nélkül. Üvegezett fakeretben. 65x49 (x2) cm
cca 1900 Friedrich August von Kaulbach (1850-1920) híres német festő női portréja után készült reprodukciós fotó, keményhátú vintage fotó, Hanfstaengl szárazpecséttel jelzett felvétele, apró felületi sérülésekkel, 39x28 cm
1980 A magyar űrhajózás első mérföldköve, Farkas Bertalan utazása a Szojuz-36 fedélzetén, 27 db nagyméretű fotó az indulástól a földet érésig, szép állapotban, 24×31 cm
Makk Károly (1925-2017) filmrendező, forgatókönyvíró, színész régi fotográfiák között. Fotó, paszpartuban, üvegezett fakeretben, látható: 17,5x10 cm, keret: 28,5x21 cm
1928 gróf Csekonics Endre (1846-1929) politikus, királyi főasztalnokmester, a Nagykikinda-Nagybecskereki Vasúttársaság igazgatója, a magyarországi vöröskereszt-egyesület elnöke portréja, nagyméretű fotó Koller utóda Szenes budapesti műterméből, kissé viseltes, foltos kartonon, 22,5x17 cm, teljes méret: 29x21 cm
cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.