Siebenbürgen Zahl der Lose: 801
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3367330
41354
493
5500
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1915 Hátszeg, Hateg; Fő téri részlet, őrboldogfalvi Kendeffy kastély, B. Popovits vas és kőolaj raktára, szálloda. Mester János kiadása, 1720. (W. L. ?) / street, square, shops, castle in Santamaria-Orlea, hotel (b)
3353539
41355
493
60000
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1917 Hégen, Henndorf, Hendorf, Bradeni; Ev. Kirche und Schule A. B. Verlag Josef Briegel Fotograf / evangélikus templom és iskola / Lutheran church and school + " NAGYSZEBEN - ALVINCZ 256." sz. vasúti mozgóposta bélyegző (EK) 978562
41356
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
1221344
41357
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Herkulesfürdő, Herkulesbad, Baile Herculane; Szapári fürdő / spa (EK)
296990
41358
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Herkulesfürdő, Baile Herculane; Erzsébet szálló / Hotel
1233798
41359
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Herkulesfürdő, Baile Herculane; Sétatér, szőlőültetvény / promenade, vineyard (EK) 978476
41360
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Herkulesfürdő, Baile Herculane; Cserna-völgy / valley. Art Nouveau (EK) 1091638
41361
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Herkulesfürdő, Baile Herculane; Cserna-völgy / valley (fl)
1091646
41362
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2
Herkulesfürdő, Baile Herculane; a Coronini magaslatról
297358
41363
493
Transylvania
Ansichtskarten
T2/3
Herkulesfürdő, Baile Herculane;
3353995
41364
493
Transylvania
Ansichtskarten
T3
1910 Homoródfürdő, Homoród-fürdő, Baile Homorod; Sétatér. Erdélyi Simon kiadása / promenade (kopott sarkak / worn corners)
3382619
41365
493
Transylvania
Ansichtskarten
T4
1914 Hosszúfalu, Satulung (Négyfalu, Sacele); templom / church (r) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF